spot_img

حجم Ratchet and Clank: Rift Apart مشخص شد

برای نصب جدیدترین بازی استودیو Insomniac به کمی بیش از ۴۲ گیگابایت فضا نیاز دارید

بازی Ratchet and Clank Rift Apart تا کم‌تر از یک ماه دیگر در دسترس دارندگان کنسول PlayStation 5 قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان می‌توانند به تجربه بازی مشغول شوند. اما سوالی که پیش می‌آید این است که برای نصب این بازی روی کنسول نسل نهمی سونی، چه میزان از فضای ذخیره‌سازی کنسول نیاز است؟ خب اکنون پاسخ این سوال مشخص شده است و شما در صورتی که قصد تجربه‌ی این بازی را دارید، باید کمی بیشتر از ۴۲ گیگابایت از فضای داخلی کنسول خود را کنار بگذارید. همراه بازی‌نما باشید.

حجم بازی تقریباً همانی است که انتظار داشتیم. نه آنقدر زیاد که از آن وحشت کنیم، و نه آنقدر کم که به میزان محتوای بازی شک کنیم. البته که ۴۲ گیگ و ۱۸۳ مگابایت حجم کمی نیست. ولی با توجه به میانگین حجم بازی‌های این سال‌ها، می‌توان آن را حجمی معقول دانست. البته لازم به ذکر است که این حجم بازی بدون در نظر گرفتن آپدیت روز عرضه است. ولی با توجه به سابقه‌ی استودیو اینسامنیک می‌توان یک پچ بسیار کم‌حجم را در روز عرضه داشت.

همچنین ظاهراً امکان Pre-Load بازی به زودی و در تاریخ ۴ ژوئن و به فاصله‌ی کی هفته تا عرضه بازی فعال خواهد شد تا افرادی که بازی را پیش‌خرید کردند بتوانند بازی را قبل از روز عرضه دانلود کنند و به محض انتشار، مشغول تجربه‌ی آن شوند.

بازی Ratchet and Clank Rift Apart که دنباله‌ی مستقیم نسخه‌ی سال ۲۰۱۶ محسوب می‌شود، در تاریخ ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد) به شکل انحصاری برای PlayStation 5 منتشر می‌شود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید