spot_img

جزئیاتی از تغییرات گیم‌پلی اولین Mass Effect در Legendary Edition مشخص شد

طرفداران بازی اول می‌توانند انتظار تجربه‌ی نرم‌تر و لذت‌بخش‌تری را از نسخه‌ی بازسازی شده داشته باشند

با نزدیک شدن به زمان انتشار نسخه‌ی ریمستر سه‌گانه‌ی Mass Effect شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از این مجموعه هستیم. جدیدترین این جزئیات مربوط به تغییرات اعمال شده در گیم‌پلی بازی اول مجموعه است. تغییراتی که کمک می‌کند تا داستانی که این حماسه‌ی فضایی با آن آغاز شد، تجربه‌ی سرگرم‌کننده‌تری از خود ارائه دهد. همراه بازی‌نما باشید.

بازی اول حالا از سیستم هدف‌گیری و تیراندازی بهتری بهره می‌برد. سلاح‌های این بازی از همیشه جذاب‌تر هستند و حس بسیار بهتری را در زمان تیراندازی به مخاطب خود منتقل می‌کنند. همچنین سیستم Aim Assist بازی هم ارتقا پیدا کرده تا مشکلات گذشته را در زمان استفاده از اسلحه‌های تک‌تیرانداز نداشته باشید. یکی دیگر از تغییرات خوبی که در بازی اعمال شده، امکان تهیه و به دست آوردن mod برای سلاح‌ها از تقریبا هرجایی است. شما می‌توانید این آیتم‌ها را در طول بازی پیدا کنید و همچنین می‌توانید آن‌ها را از فروشنده‌های درون بازی بخرید. در نهایت هم سلاح‌هایی که برای استفاده مجدد نیاز به خنک شدن دارند، این پروسه را سریع‌تر طی می‌کنند مانع از کند شدن ریتم مبارزات می‌شوند.

سیستم ارتقا و تجربه هم دستخوش تغییراتی شده است. حالا میزان Xp دریافتی بازیکن متعادل‌تر از قبل شده و بازیکنان با یک بار تمام کردن بازی، به سطح بالاتری از شخصیت خود می‌رسند. همچنین قرار نیست محدودیتی برای Level up کردن شخصیت اصلی در اولین دور بازی وجود داشته باشد.

آخرین بازی منتشر شده از استودیو محبوب BioWare، بازی Anthem بود که در نهایت تبدیل به یک شکست همه‌جانبه شد. می‌توانید بررسی بازی‌نما از بازی Anthem را از اینجا مطالعه نمائید.

بازی Mass Effect: Legendary Edition شامل نسخه‌های کاملا ریمستر شده‌ی سه‌گانه‌ی اصلی مجموعه است و قرار است تا در تاریخ ۱۴ ماه می (۲۴ اردیبهشت) برای PlayStation 4, XBOX One و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید