spot_img

تهیه‌کننده‌ی Resident Evil و Devil May Cry کپکام را ترک کرد

آقای Peter Fabiano در شرکت بانجی مسیر کاری خود را ادامه خواهد داد

شرکت کپکام این روزها اوقات خوشی را تجربه می‌کند. بازی‌هایی که به بازار می‌فرستد، به خوبی می‌فروشند و مورد استقبال منتقدین و مخاطبان قرار می‌گیرد.چه آن بازی یک انحصاری برای نینتندو سوئیچ مثل Monster Hunter: Rise باشد و چه یک بلاک‌باستر مالتی‌پلتفرم مثل Resident Evil: Village که قبل‌تر گزارشات مربوط به فروش خوب بازی منتشر شده بود. حالا اما یکی از اعضای مهم این ناشر ژاپنی این شرکت را ترک کرده است. همراه بازی‌نما باشید.

جدایی آقای Peter Fabiano، تهیه‌کننده ارشد کپکام، در ابتدا توسط شرکت اعلام شده و سپس خود ایشان با انتشار توییتی در حساب شخصی خود، ضمن تائید این جدایی، اعلام کرد که قرار است به استودیو بانجی ملحق شود و از این به بعد روی سری Destiny کار کند.

توییت ایشان به شرح زیر است:

«از تمام کسانی که در تمام این‌سال‌ها مرا حمایت کردند تشکر می‌کنم. چه آن‌هایی که در استودیو بودند و چه آن‌هایی که خارج از آن. اکنون من در بانجی مشغول و در حال همکاری با افراد فوق‌العاده‌ای هستم و از اینجا ماجراجویی خودم را ادامه می‌دهم. “نگهبانان، آماده باشید”.»

آقای Peter Fabiano، تهیه‌کننده ارشد سابق کپکام

آقای Peter Fabiano در ۱۳ سال حضور خود در کپکام، روی پروژه‌های مهم و بزرگی از جمله Resident Evil 7، بازسازی Resident Evil 2 و همچنین آخرین بازی منتشر شده از این سری، یعنی Resident Evil 8: Village و البته Devil May Cry 5 کار کرده بود. بازی‌هایی که همگی موفقیت‌های زیادی را با خود به همراه داشتند.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید