spot_img

تمام کنسول‌های نسل نهم به شکل 4K/60Fps از Hades میزبانی خواهند کرد

بازی روی PlayStation 4 و XBOX one هم به شکل ۶۰ فریم اجرا خواهد شد

بازی Hades بدون کوچک‌ترین شکی، یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ بود. یک بازی به شدت سرگرم‌کننده و جذاب که می‌توانست بدون ذره‌ای مشکل، ساعت‌ها مخاطبش را سرگرم‌کند. این بازی از زمان انتشارش در انحصار رایانه‌های شخصی و کنسول Nintendo Switch بوده. در جریان E3 2021 اما مشخص شد که کاربران کنسول‌های خانگی هم می‌توانند تا کم‌تر از دو ماه دیگر از تجربه‌ی این بازی درخشان لذت ببرند. همراه بازی‌نما باشید.

استودیو Supergiant Games، سازنده‌ی بازی Hades تایید کرده که بازی روی کنسول‌های PlayStation 5 و XBOX Series X|S به شکل ۶۰ فریم بر ثانیه و با رزولوشن 4K اجرا می‌شود و اتفاقاً روی 4K بودن نسخه‌ی Series S بازی تاکید کرده‌اند. این در حالی است که طبق اعلام رسمی مایکروسافت، کنسول XBOX Series S توان اجرای بازی‌ها به شکل 4K را ندارد. باید صبر کنیم و ببینیم که این استودیو دوست‌داشتنی چه برنامه‌ای برای بازی خود دارد.

البته که کاربران کنسول‌های PlayStation 4 و XBOX one هم می‌توانند از این بازی به شکل ۶۰ فریم بر ثانیه لذت ببرند. البته نمی‌توانند توقع رزولوشنی بالاتر از ۱۰۸۰ را داشته باشند. همچنین لازم به ذکر است که امکان انتقال فایل‌های ذخیره‌سازی بین دو پلتفرم وجود نخواهد داشت.

بازی Hades هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ در دسترس است. این بازی در تاریخ ۱۳ آگوست (۲۲ مرداد) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت منتشر می‌شود. کاربران سرویس گیم پس هم می‌توانند این بازی را در روز انتشار، از طریق این سرویس تجربه کنند.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید