spot_img

تصویر جدیدی از فیلم سینمایی Uncharted منتشر شد

همچنین سونی تائید کرد که برنامه‌ای برای ساخت اقتباس سینمایی یا تلویزیونی از God of War را ندارد

روز گذشته بخش فیلم‌سازی سونی، تصویر جدیدی از پروژه‌ی سینمایی Uncharted منتشر کرد که نیتن و سالی را در یک قاب نشان می‌داد. تصویری که بازخوردهای متفاوتی را در شبکه‌های اجتماعی دریافت کرد و نظرات ضد و نقیضی را در مورد ظاهر شخصیت‌ها با خود به همراه داشت. همچنین سونی به شایعات پیرامون ساخت اقتباسی سینمایی یا تلویزیونی از یک فرانچایز دیگر خود واکنش نشان داد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر، همراه بازی‌نما باشید.

رسانه‌ی نیویورک تایمز، اولین رسانه‌ای بود که این تصویر را منتشر کرد و به همراه آن اطلاعات جدیدی از فیلم را به اشتراک گذاشت. اطلاعاتی از جمله بودجه‌ی ساخت فیلم که به گفته‌ی نیویورک تایمز، رقمی در حدود ۱۲۰ میلیون دلار است. همچنین این رسانه مدعی شده که داستان این فیلم ارتباطی با داستان بازی‌ها نداشته و حکم یک پیش‌درآمد برای بازی‌ها را دارد. در فیلم آنچارتد قرار است تا شاهد یک نیتن دریک جوان باشیم که چگونگی ماجراجویی را از استاد خود، ویکتور سالیوان می‌آموزد. این تصویر تازه، در اینجا قابل مشاهده است.

فیلم Uncharted اولین محصولی است که تحت برند PlayStation Production منتشر می‌شود. استودیویی سینمایی که تنها وظیفه‌ی آن تولید اقتباس‌های سینمایی و تلویزیونی از بازی‌های انحصاری برند پلی‌استیشن است و این کار را در همکاری نزدیک با Sony Pictures انجام می‌دهد. مدیریت این استودیو فیلم‌سازی بر عهده‌ی آقای اسد قزلباش است. وی در مورد سیاست‌های این استودیو، برنامه‌های آینده‌ی آن و همچنین ریسک موجود در ساخت اقتباس‌های نمایشی از بازی‌های ویدئویی اینگونه می‌گوید:

« ما سه هدف اصلی داریم. افزایش مخاطبان بازی‌ها، تولید محصول برای Sony Pictures و نمایش همکاری‌های متعدد. ما متوجه ریسک موجود در ساخت اقتباس‌های با کیفیت از بازی‌ها هستیم. ولی من معتقدم که ما می‌توانیم این کار را انجام دهیم.»

آقای اسد قزلباش، رئیس استودی سینمایی PlayStation Productions

آقای قزلباش به شایعات پیرامون ساخت یک اقتباس نمایشی از سری بازی‌های God of War واکنش نشان داد و آن‌ها را رد کرد. به گفته‌ی ایشان، سونی هنوز برنامه‌ای برای ساخت فیلم سینمایی یا سریال تلویزیونی از این مجموعه بازی را ندارد.

هم‌اکنون ۱۰ پروژه‌ی سینمایی و تلویزیونی در PlayStation Productions در حال تولید است. از میان آن‌ها می‌توان به سریال تلویزیونی The Last of Us اشاره کرد که قرار است از شبکه‌ی HBO پخش شود. فیلم سینمایی آنچارتد که اولین محصول نمایشی این استودیو فیلم‌سازی است، قرار است تا پس از تاخیرهای فراوان و تغییرات گسترده، در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (جمعه، ۲۹ بهمن ۱۴۰۰) در سینماها اکران شود. در این فیلم تام هالند در نقش نیتن دریک جوان و مارک والبرگ در نقش ویکتور سالیوان به ایفای نقش می‌پردازند و کارگردانی این فیلم به عهده‌ی آقای Ruben Fleischer است که کارگردانی فیلم‌های Zombieland و Venom را در کارنامه‌ی خود دارد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید