spot_img

تصاویر و جزئیاتی از The Division Heartland به بیرون درز کرد

بازی رایگان یوبی‌سافت شامل دو بخش مجزا از هم است!

چندی پیش و در گزارشات مالی سالانه، یوبی‌سافت اعلام کرده بود که قصد دارد بیش از گذشته بر بازی‌های رایگان یا Free 2 Play تمرکز کند و در همین راستا، آن‌ها بازی The Division Heartland را در دست توسعه دارند که یک بازی کاملا جدید و کاملا رایگان از مجموعه‌ی دیویژن است. حالا و با آغاز آزمایش‌های محدود، تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی به بیرون درز کرده. همراه بازی‌نما باشید.

شخصی در توییتر با نام کاربری @SkyLeax ویدئویی منتشر کرده که فردی در آن در حال توضیح موارد مورد نیاز به افرادی است که قرار است نسخه‌های فعلی بازی را به شکل محدود تجربه کنند و نظرات خود را به یوبی‌سافت و تیم سازنده، منتقل. در این ویدئو بخش‌‌هایی از گیم‌پلی بازی هم به نمایش در می‌آید که نشان‌دهنده‌ی شباهت دوربین و هسته‌ی گیم‌پلی بازی با عناوین قبلی سری است. در حین نمایش این تصاویر، یکی از کارمندان داخلی یوبی‌سافت در حال توضیح برخی ویژگی‌های بازی است. ظاهراً بازی دارای دو بخش مجزا از هم دارد. یکی از حالت‌های بازی یک حالت PVE است که در شهر کوچکی به نام Silver Creek جریان دارد و با عنوان Expedition شناخته می‌شود. در کنار این بخش، حالت دیگری وجود دارد که با حضور ۴۵ بازیکن به شکل همزمان اتفاق می‌افتد و روند آن به شکل PVPVE خواهد بود. بخشی که یوبی‌سافت از آن به عنوان Storm یاد می‌کند.

طراح ارشد بازی، خانم Taylor Epperly در این ویدئو درز کرده، این دو بخش را به این شکل توصیف می‌کند:

«در هردو این بخش‌ها، بازیکنان به غارت کردن، مبارزه، گشت و گذار و بقا مشغول خواهند بود در حالی که باید از تهاجمی‌ترین و غیرقابل پیش‌بینی‌ترین شکل از ویروسی که سری دیویژن تاکنون به خود دیده، دوری کنند.»

خانم Taylor Epperly، طراح ارشد بازی

بازی The Division Heartland هم‌اکنون در دست توسعه است و قرار است تا در اواخر سال ۲۰۲۱ یا اوایل سال ۲۰۲۲، به شکل رایگان برای رایانه‌‌های شخصی، کنسول‌های خانگی و پلتفرم‌های ابری منتشر شود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید