spot_img

تریلر فصل نهم Apex ارتباط شخصیت Valkyrie با Titanfall 2 را نشان می‌دهد

اولین اطلاعات رسمی از نهمین فصل بتل رویال محبوب Respawn منتشر شد

شرکت Respawn Entertainment ویدئوی جدیدی از سری ویدئوهای Stories from the Outland را منتشر کرده تا بخش دیگری از داستان‌های جهان تیراندازی بتل رویالش را برای مخاطبانش روایت کند. ویدئویی که در آن ضمن نمایش شخصیت جدید این بازی، یعنی Valkyrie، ارتباط وی را با TITANFALL 2، دیگر بازی این استودیو نشان می‌دهد. همراه بازی‌نما باشید.

در این ویدئو مشخص می‌شود که Kairi Imahara یا همان والکری دختر شخصیت Viper از TITANFALL 2 است که در طول آن بازی در مقابل جک و B.T قرار گرفت و با آن‌ها مبارزه کرد. در گذشته هم گفته شده بود که در فصل نهم قرار است محتویات زیادی از TITANFALL 2 را در این بازی ببینیم و حالا بخشی از این اطلاعات مشخص شده است.

جزئیات اندک دیگری نیز از فصل نهم که میراث نام دارد منتشر شده. از جمله اینکه قرار است تغییراتی در نقشه‌ی المپیوس اعمال شود. ظاهراً در این فصل، این نقشه مورد هجوم حشرات قرار گرفته که شهر پر شده از گیاهان و المان‌های طبیعی مشابه. در این فصل یک سلاح جدید به بازی اضافه می‌شود که Bocek Bow نام دارد و همانطور که از نامش مشخص است، یک کمان است و طبق اعلام سازندگان، می‌توان از آن برای حملات شدید در فاصله‌ی متوسط استفاده کرد.

همچنین به رسم همیشه یک بتل‌پس جدید برای این فصل از بازی تدارک دیده شده که شامل اسکین‌ها، پک‌ها و موارد تزئینی زیادی برای بازی خواهد بود. نهمین فصل Apex Legends در چهارمین روز از ماه می سال جاری میلادی (۱۴ اردیبهشت) منتشر می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به خرید آن اقدام کنند. بازی Apex Legends هم‌اکنون به شکل رایگان برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت، رایانه‌های شخصی و Nintendo Switch در دسترس است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید