spot_img

تریلر جدید Warzone قهرمانان سینمای دهه‌ی ۸۰ میلادی را نمایش می‌دهد

اطلاعات جدیدی از فصل سوم بتل رویال اکتیویژن منتشر شد

به زودی و طبق اعلام قبلی، شخصیت‌های جان رمبو و جان مک‌کلین که به ترتیب قهرمانان فیلم‌های رمبو و جان سخت هستند به بازی‌های Call of Duty اضافه خواهند شد. شخصیت‌هایی که از جمله مهم‌ترین قهرمانان سینمای اکشن دهه‌ی ۸۰ میلادی در هالیوود بودند. این شخصیت‌ها به زودی در بازی‌های Warzone، بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Black Ops Cold War و در نهایت Call of Duty: Mobile عرضه و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرند.

هر دو این شخصیت‌ها در پک اوپراتورهای فصل سوم Warzone و Black Ops Cold War قرار خواهند داشت، همچنین این شخصیت‌ها حرکات تمام‌کننده مخصوص خود را خواهند داشت. به همراه این شخصیت‌ها، بلوپرینت سلاح‌های نمادین این شخصیت‌ها هم منتشر می‌شود که شامل کمان معروف رمبو هم می‌شود. همچنین با انتشار این به‌روزرسانی، کارت‌های شناسایی و آیکون‌های مخصوص و جدیدی نیز منتشر می‌شود. اکتویژن وعده‌ی محتواهای بزرگ بیشتری را برای Warzone داده.

از سری «جان سخت» ساختمان‌های معروفی از جمله پایگاه CIA به نقشه‌ی Warzone اضافه می‌شوند. این در حالی است که در صورت استفاده از کمان رمبو، می‌توانید از یک Killstreak جدید و منحصربه‌فرد استفاده کنید که چیزی نیست مگر پیکان‌هایی که با مواد منفجره مجهز شده‌اند. در این به‌روز رسانی، مخاطبان Warzone می‌توانند در مدت زمان محدودی در حالتی ۱۰۰ نفره به رقابت بپردازند و کاربران Black Ops Cold War هم به دو نقشه‌ی جدید با نام‌های Standoff و Duga دسترسی خواهند داشت.

بازی Call of Duty: Warzone یک بازی رایگان در ژانر بتل رویال است و Call of Duty: Black Ops Cold War جدیدترین بازی منتشر شده از سری Call of Duty است و هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید