spot_img

تبلیغات جدید Call of Duty: Warzone به نزدیک بودن پایان اشاره می‌کند

اشارات تیم سازنده به نقشه‌ی احتمالی بعدی بازی

مجموعه بازی‌های Call of Duty با تمام اوج و فرودهایی که داشته، همیشه در جذب مخاطب موفق بوده حتی در سال‌های اخیر و با انتشار نسخه‌ی سال ۲۰۱۹ که ریبوت مجموعه‌ی Modern Warfare بود، موفق شد تحسین منتقدان را نیز به دست بیاورد و به یکی از بهترین نسخه‌های این سری تبدیل شود. همچنین با معرفی بخش بتل رویال سری که به شکل رایگان عرضه شد، توانست دوست‌داران این سبک را نیز به سمت خود بکشاند. بخشی که حالا به قدری رشد کرده و بزرگ شده که به یک بازی مستقل تبدیل شده و فارق از بازی‌های اصلی سری به حیات خود ادامه می‌دهد.

حالا حساب توییتر بازی‌های Call of Duty با عبارت «پایان نزدیک است» طرفداران را برای اتفاقی آماده کرده است. البته احتمالاً این توییت به نقشه‌ی جدید وارزون اشاره دارد که با توجه به شایعات قبلی، قرار است در دهه‌ی هشتاد میلادی واقع شده باشد. هنوز چگونگی انجام این تغییرات مشخص نیست ولی با توجه اینکه در توییت مذکور به تاریخ ۲۱ آوریل (۱ اردیبهشت) اشاره شده است، می‌توان مطمئن بود که به زودی اطلاعات رسمی و دقیقی از بازی منتشر خواهد شد.

آخرین اخبار مربوط به نسخه‌ی بعدی Call of Duty به شایعاتی مربوط می‌شد که ادعا می‌کرد که بازی بعدی سری فضایی نزدیک به جنگ دوم جهانی دارد و توسط استودیو Sledgehammer در حال توسعه است.

جدیدترین عنوان عرضه شده از سری Call of Duty نسخه‌ی Black Ops Cold War است که برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و رایان‌های شخصی در دسترس است. همچنین همیشه می‌توانید از بخش بتل رویال بازی‌های این سری، یعنی Warzone به رایگان لذت ببرید.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید