spot_img

تاریخ عرضه‌ی بازی Aliens: Fireteam Elite مشخص شد

تاریخ عرضه و قیمت ویرایش‌های متفاوت بازی مشخص شده است

با به‌روزرسانی لیست‌های چندین فروشگاه معتبر، تاریخ انتشار و قیمت‌ ویرایش‌های متفاوت بازی Aliens: Fireteam Elite مشخص شد. همچنین در این لیست امتیازات پیش‌خرید بازی هم قید شده که می‌تواند برای علاقه‌مندان به این بازی و این جهان جذاب باشد. همراه بازی‌نما باشید.

در جدیدترین اخبار بازی‌ها مشخص شده که بازی Aliens: Fireteam Elite که یک بازی تیراندازی سوم‌شخص است که امکان تجربه‌ی آن به شکل آنلاین هم وجود دارد در تاریخ ۲۴ ماه اوت/ آگوست (۲ شهریور) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در این لیست مشخص شده که بازی دارای دو نسخه‌ی استاندارد و Deluxe است که هر کدام به ترتیب ۳۹.۹۹ و ۶۹.۹۹ دلار قیمت خواهند داشت. این نسخه، گذشته از بازی اصلی، بسته‌ی Endeavor Veteran را نیز در خود دارد. همچنین دارندگان این نسخه به Endeavor Pass نیز دسترسی خواهند داشت که به آن‌ها امکان استفاده از آیتم‌های تیزئینی فراوانی را می‌دهد. همچنین این بازی دارای محتوای پس از انتشار زیادی خواهد بود که در قالب DLC برای آن منتشر خواهد شد. این بسته‌های الحاقی شامل رنگ‌های جدید برای سلاح‌ها و دیگر آیتم‌های زینتی خواهد بود. تمام به‌روزرسانی‌های بزرگ بعد از انتشار رایگان خواهند بود و در دسترس تمام دارندگان بازی قرار خواهد گرفت.

افرادی که هرکدام از نسخه‌های بازی را پیش‌خرید کنند به بسته‌ی Hardened Marine دسترسی خواهند داشت. بسته‌ای که شامل چندین آیتم تزئینی منحصربه‌فرد می‌شود.

بازی Aliens: Fireteam Elite یک بازی تیراندازی سوم‌شخص است که هم‌اکنون برای کنسول‌های خانگی و رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید