تاریخ انتشار Elden Ring مشخص شد!

جدیدترین بازی خالق Bloodborne، یک بازی بین نسلی خواهد بود

بعد از دو سال سکوت خبری، بالاخره و در جریان مراسم افتتاحیه رویداد Summer Game Fest با اجرای جف کیلی، تریلر جدیدی از بازی Elden Ring، جدیدترین ساخته‌ی هیدتاکا میازاکی، خالق بازی‌هایی از جمله Dark Souls و Bloodborne منتشر شد. تریلری که زمان انتشار بازی پلتفرم‌های مقصد آن را مشخص می‌کند. همراه بازی‌نما باشید.

بازی Elden Ring که جهان آن با همکاری نویسنده‌ی شهیر و خالق کتاب‌های “نغمه‌ی آتش و یخ” یعنی جرج آر آر مارتین خلق شده، اولین بازی استودیو From Software است که به شکل جهان باز خلق شده و بازیکنان می‌توانند به راحتی در آن گشت و گذار کنند و حتی برای جابه‌جایی در این دنیا به موجودی چهارپا که به نوعی اسب شباهت دادر دسترسی خواهند داشت. در این بازی همچنان المان‌ها و عناصر نقش‌آفرینی پررنگ خواهند بود.

امکانات جدید زیادی در بازی Elden Ring وجود دارد که به شدت جذاب به نظر می‌رسند. از مبارزه‌ی حین سوارکاری گرفته تا پرش دوبل با اسب! و صدالبته که مثل بازی‌های قبلی این سازنده، قرار است تا شاهد مبارزات نفس‌گیر و فوق‌العاده جذابی با باس‌های بازی باشیم. در انتهای نمایش اما مهم‌ترین غافلگیری تریلر که تاریخ عرضه‌ی بازی بود مشخص شد. در انتها فهمیدیم که بازی در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ (۱ بهمن ۱۴۰۰) برای کنسول‌های نسل هفتم و هشتم و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

این بازی هم‌اکنون در استودیو From Software در حال توسعه است و قرار است در تاریخ مذکور توسط Bandi Namco منتشر شود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید