تاریخ انتشار کات کارگردان Death Stranding مشخص شد

سلاح‌ها، ابزارها و ماموریت‌های جدید، بخشی از محتوای این نسخه از بازی خواهند بود

بعد از معرفی ناگهانی و دور از انتظار Death Stranding Director’s Cut در جریان افتتاحیه رویداد Summer Game Fest، حالا و به لطف حضور بازی در آخرین برنامه‌ی منتشر شده از سری State of Play، اطلاعات بیشتری از این بازی در اختیار داریم. همراه بازی‌نما باشید.

مهم‌ترین نکته‌ی این نمایش جدید، مشخص شدن زمان انتشار بازی بود. این نسخه از تاریخ ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) در دسترس دارندگان PlayStation 5 قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به خرید آن اقدام نمایند. دارندگان نسخه‌ی PlayStation 4 بازی هم می‌توانند با پرداخت ۱۰ دلار، ویژگی‌ها و محتویات نسخه‌ی کارگردان را دریافت نمایند. ویژگی‌هایی از جمله نرخ فریم ۶۰ و کیفیت تصویر 4K.

از دیگر محتویات Death Stranding Director’s Cut می‌توان به مبارزات جدید اشاره که شامل مبارزه با یک BT بزرگ به شکل یک کرم می‌شود. همچنین برای این مبارزات سلاح‌های جدیدی هم در بازی تعبیه شده. شما حالا می‌توانید محموله‌های خود را از طریق پرتاب کردن کپسول‌های بزرگی به مقصد برسانید و حتی از ربات‌های باربر برای جابه‌جایی خود Sam استفاده کنید. همچنین امکان تمرین تیراندازی در بخش Firing Range وجود دارد و در نهایت اگر هوس یک چالش جدید به سرتان زده بود، می‌توانید سراغ مسابقات اتومبیل‌رانی بروید! مسابقاتی که توسط Fragile در جهان بازی ساخته و آماده شده است.

در کنار همه‌ی این تجهیزات و سلاح‌ها، مراحل داستانی جدید هم در بازی Death Stranding Director’s Cut طراحی شده که هنوز اطلاعاتی مگر چند تصویر کوتاه از آن‌ها در دسترس نیست. ولی با توجه به ویژگی‌های جدید گیم‌پلی و عمیق‌تر شدن بخش مخفی‌کاری بازی، می‌توان امید داشت که این مراحل جدید، متنوع‌تر و جذاب‌تر باشند.

بازی Death Stranding Director’s Cut همانطور که در بالا گفته شد، در تاریخ ۲۴ سپتامبر و با قیمت ۵۰ دلار، به شکل انحصاری برای PlayStation 5 عرضه می‌شود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید