spot_img

به زودی یک رویداد آنلاین برای Monster Hunter برگزار می‌شود

کپکام قصد انتشار اطلاعات بیشتری از به‌روزرسانی‌های Monster Hunter Rise و بازی‌های دیگر مجموعه را دارد

ماه گذشته بود که بازی Monster Hunter Rise اولین محتوای بزرگ پس از انتشار خود را دریافت کرد. به‌روزرسانی‌ای که به همراه خود هیولاها و موارد دکوراسیون جدید و موارد زیاد دیگری را به بازی آورد. در عین حال کپکام قصد رها کردن بازی Monster Hunter World را نیز ندارد و اعلام کرده که برای این بازی هم برنامه‌هایی دارد.

کپکام اعلام کرده که قصد دارد یک رویداد آنلاین با محوریت مجموعه بازی‌های Monster Hunter برگزار کند. رویدادی که برای تاریخ ۲۵ ماه می (سه‌شنبه، ۴ خرداد) برنامه‌ریزی شده. در این رویداد قرار است تا جزئیات بیشتری از به‌روزرسانی 3.0 برای بازی Monster Hunter World منتشر شود. همچنین در این رویداد، اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی فرعی این مجموعه با عنوان Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin منتشر می‌شود که برای علاقه‌مندان به آن، جذاب خواهد بود. بازی‌هایی که در طول رویداد قبلی که در ماه آوریل برگزار شد، اطلاعاتی از این دو بازی دریافت کردیم و حالا، به زودی می‌توانیم موارد بیشتری را در مورد این بازی‌ها یاد بگیریم.

بازی Monster Hunter Rise هم‌اکنون به شکل انحصاری برای Nintendo Switch در دسترس است و در زمانی نامشخص در سال ۲۰۲۲ برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد. همچنین بازی Monster hunter Stories 2: Wings of Ruin برای انتشار در تاریخ ۹ جولای (جمعه، ۱۸ تیر) و به مقصد رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ برنامه‌ریزی شده است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید