spot_img

به زودی جزئیاتی از بخش رقابتی Overwatch 2 منتشر خواهد شد

تیم توسعه بازی مشغول تجربه، آزمایش و تغییرات نقشه‌های جدید بازی هستند

بازی Overwatch 2 چند سالی هست که در دست توسعه است و هر چند وقت یک‌بار، یک به‌روزرسانی از وضعیت توسعه بازی منتشر می‌شود و طرفداران بازی را در جریان روند کار قرار می‌دهد. در جدیدترین مورد از این به‌روزرسانی‌ها، کارگردان بازی، آقای Aaron Keller اعلام کرد که به زودی اطلاعات و جزئیاتی از بخش‌های رقابتی و PVP بازی منتشر خواهد شد. بازی Overwatch 2 از زمان معرفی، تاکید زیادی روی مراحل Co-op و داستانی داشت و این اولین بار است که سازندگان قرار است به بخش‌های رقابتی بازی بپردازند. طبق گفته‌ی آقای Aaron Keller آن‌ها این جزئیات را در تاریخ ۲۰ می (۳۰ اردیبهشت) با طرفداران به اشتراک خواهند گذاشت.

تیم توسعه به همراه تیم مربوط به لیگ Overwatch مدت‌هاست که مشغول بررسی بازی هستند و ظاهراً حالا آماده منتشر کردن اطلاعات بیشتری از بازی جدید هستند. در این رویداد، بازیکنانی در نقشه‌های جدید مشغول بازی می‌شوند و در همین حین موارد جدید و تغییرات نسخه‌ی جدید توضیح داده می‌شود. البته که مواردی که در این نمایش نشان داده می‌شود همگی همچنان در حال توسعه هستند و ممکن است تا زمان انتشار بازی دستخوش تغییراتی شوند. همچنین طبق گفته‌ی سازندگان، اطلاعات بیشتری از بازی در سال جاری منتشر خواهد شد.

بازی Overwatch 2 هم‌اکنون برای PlayStation 4، رایانه‌های شخصی، XBOX one و Nintendo Switch در حال توسعه است. تاکنون دو نقشه‌ی Rome و New York به عنوان نقشه‌های جدید بازی معرفی شده‌اند. هچنین در نسخه‌ی دوم قرار است تا شاهد مراحل و ماموریت‌های داستانی و Co-op باشیم.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید