spot_img

به زودی از گیم‌پلی Far Cry 6 رونمایی می‌شود

به زودی می‌توانیم نگاهی به گیم‌پلی بازی داشته باشیم

بازی Far Cry 6 در ابتدا قرار بود که در ماه مارس ۲۰۲۰ منتشر شود و به دلیل مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا، انتشار آن چند ماهی عقب افتاد. از آن زمان بازی وارد سکوت خبری شد و اطلاعات جدیدی از آن منتشر نشد، تا اینکه امروز یوبی‌سافت اعلام کرد که قرار است در تاریخ ۲۸ می (۷ خرداد) نمایشی از گیم‌پلی بازی منتشر شود و طرفدران بازی دقیق‌تر از همیشه بدانند که قرار است با چه محصولی روبه‌رو شوند. همراه بازی‌نما باشید.

یوبی‌سافت با تایید شایعات قبلی، اعلام کرد که در همین آخر هفته بالاخره و برای اولین بار از گیم‌پلی بازی رونمایی خواهد کرد. این رونمایی برای جمعه‌ی همین هفته در تاریخ ۲۸ می برنامه ریزی شده و جزئیاتی از مدت زمان نمایش یا موارد مشابه مشخص نشده است اما می‌توان امیدوار بود که یوبی‌سافت تاریخ انتشار بازی را اعلام کند. با توجه به حضور شرکت فرانسوی در نمایشگاه E3 امسال می‌توان توقع تماشای نمایش‌های بیشتری را در آن نمایشگاه داشت.

یوبی‌سافت در تاریخ ۱۲ ژوئن برنامه‌ی بعدی Ubisoft Forward را به شکل بخشی از نمایشگاه E3 2021 برگزار خواهد کرد. از همین رو، این احتمال وجود دارد که این نمایش تنها بخش کوتاهی از گیم‌پلی باشد و وظیفه‌ی آماده سازی ما برای نمایش بزرگ‌تری را داشته باشد. موضوعی که تنها زمان می‌تواند صحت یا عدم صحت آن را مشخص کند.

بازی Far Cry 6 جدیدترین نسخه از این سری محبوب است و هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم، رایانه‌های شخصی و Stadia در دست توسعه قرار دارد. هنوز تاریخ انتشار دقیق برای این بازی اعلام نشده است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید