spot_img

به‌روزرسانی بعدی Fallout 76 امکانات جدیدی را به بازی می‌آورد

فصل چهارم، داشتن دو کمپ و دو Loadout با این به‌روزرسانی به بازی می‌آیند

بدون شک Fallout 76 یکی از پرمناقشه‌ترین بازی‌های نسل هشتم بود. بازی‌ای که مجموعه‌ی قدیمی را وارد فضای بازی‌ها آنلاین کرد و صدای بسیاری از هوادارن قدیمی را درآورد. بازی در زمان عرضه مشکلات بسیار زیادی داشت و منتقدین هم حسابی از خجالت بازی درآمدند. برای مثال می‌توانید به بررسی بازی‌نما از Fallout 76 رجوع کنید تا از وخامت اوضاع بازی در زمان عرضه مطلع شوید. بازی اما با گذشت زمان و انتشار به‌روزرسانی‌های متعدد بهتر و بهتر شد و حالا در شرایطی قرار دارد که افراد بیشتری می‌توانند از آن لذت ببرند.

حالا هم که فقط دو روز با انتشار جدیدترین به‌روزرسانی بازی، یعنی Locked and Loaded قرار داریم، جزئیات بیشتری از آن منتشر شده و خبر از اضافه شدن امکاناتی می‌دهد که طرفداران برای مدت‌ها خواستار آن بودند. آن هم چیزی نیست مگر امکان ساخت چندین کمپ و داشتن Load outها مختلف.

با این به‌روزرسانی شما امکان این را خواهید داشت که برای شخصیت خود دو سری از مهارت‌های S.P.E.C.I.A.L را آماده کنید و به سرعت بین آن‌ها سوئیچ کنید. البته برای دسترسی به این ویژگی باید ابتدا سطح شخصیت خود را به عدد ۲۵ رسانده باشید و سپس پانچ کارت مربوط به این قابلیت را از فروشگاهی در ایستگاه قطار تهیه کنید و یا اینکه آن را در کمپ خود بسازید.

صحبت از کمپ شد؛ با این به‌روزرسانی می‌توانید دو کمپ به طور همزمان داشته باشید. البته این سیستم به این شکل کار می‌کند که باید یکی از این دو کمپ غیرفعال باشد ولی می‌توانید در هر زمان که بخواهید از طریق منو مربوطه، این دو کمپ را فعال یا غیرفعال کنید. همچنین Inventory این دو کمپ با یکدیگر به اشتراک گذاشته می‌شود تا بازیکنان مشکلی برای دسترسی به آیتم‌های خود نداشته باشند.

گذشته از دو مورد مذکور، این به‌روزرسانی تغییرات و بهبودهای کوچک دیگری هم به بازی می‌آورد. از جمله امکان فعال‌سازی Aim Assisst برای بازیکنانی که از کنترلر برای بازی استفاده می‌کنند، امکان ساخت چند آیتم به شکل همزمان، یک منوی جدید در نقشه بازی که فعالیت‌ها و رویدادهای فعال در بازی را به بازیکنان نشان می‌دهد تا راحت‌تر بتوانند به فعالیت موردنظر خود برسند.

این به روزرسانی که به همراه خود، ماموریت‌های روزانه‌ی فصل چهارم بازی را آغاز می‌کند، از دو روز دیگر و در تاریخ ۲۷ آوریل در دسترس تمام دارندگان Fallout 76 قرار خواهد گرفت.

منبعPC Gamer

حتما بخوانید