spot_img

بلیزرد قصد دارد در Bastion تغییراتی اساسی اعمال کند

تغییرات بسیار زیادی در انتظار مسلسل متحرک بلیزرد است

دنباله‌ی بازی تیراندازی رقابتی بلیزرد که با عنوان Overwatch 2 شناخته می‌شود، قرار است تا تغییرات زیادی را به مجموعه بیاورد. از جمله مراحل داستانی PVE با محوریت داستان قهرمانان بازی تا تغییرات زیاد رد ساختار بخش رقابتی بازی. در این روز‌ها متوجه شدیم که یکی از این تغییرات، تبدیل شرایط تیم‌های بازی از ۶ در مقابل ۶ به ۵ در مقابل ۵ است. همچنین از حالت‌های جدید بخش رقابتی و نقشه‌های تازه آن رونمایی شد. در طی انتشار همین اطلاعات از سوی بلیزرد بود که متوجه شدیم که یکی از قهرمانان بازی اول، قرار است از بنیاد بازطراحی شود. این قهرمان هم کسی نیست به جز Bastion؛ مسلسل قدرتمند و متحرک بازی.

به گفته‌ی بلیزرد، Bastion یکی از چندین قهرمان بازی اول است که قرار است در آن بازنگری اساسی انجام شود و مجدداً از پایه طراحی شوند. این تغییرات به طور کلی شکل و روش بازی با این قهرمانان را تغییر می‌دهد. هنوز جزئیاتی از این تغییرات منتشر نشده و برای اطلاع پیدا کردن از این تغییرات و البته لیست بقیه قهرمانانی که قرار است دچار این تغییرات اساسی شوند، باید زمان بیشتری منتظر بمانیم. به گفته‌ی بلیزرد، این تغییرات باعث تعادل بیشتر در بازی می‌شود و تجربه‌ی بهتری را به بازیکنان منتقل می‌کند. طبق اعلام تیم سازنده، باید همین امسال منتظر لیست این قهرمانان و تغییرات آن‌ها باشیم.

بازی Overwatch 2 در زمانی نامشخص منتشر خواهد شد. بازی‌ای که دنباله‌ی بازی تیراندازی موفق بلیزرد است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و موفق شد در همان سال، لقب بهترین بازی سال را از مراسم The Game Awards و بسیاری از رسانه‌های معتبر، دریافت کند.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید