spot_img

بتای محدود بازی Ghost Recon Frontline به تاخیر افتاد

این بتا قرار بود برای پلیرهای PC در منطقه اتحادیه اروپا برگزار شود.

تست محدود بازی جنجالی بازی Ghost Recon Frontline که محصول جدید Ubisoft است، بر روی پلتفرم PC به تاخیر افتاد. این تست که قرار بود امروز برای پلیرهای ساکن اتحادیه اروپا آغاز شود، حالا به تاخیر افتاده است. توییتر رسمی این بازی جزئیات بیشتری ارائه نداد و تنها به همین اکتفا کرد که «در اسرع وقت» مگر اینکه تاریخ جدیدی اعلام خواهد شد و تیم سازنده «به دنبال ایجاد بهترین تجربه ممکن اختصاص داده است.»

بازی Ghost Recon Frontline در جشن 20 سالگی این فرانچایز معرفی شد و گفته شده که یک بازی شوتر رایگان از نوع بتل رویال است. این بازی بیش از 100 پلیر را در مسابقاتی به نام Expedition در قالب گروه‌های سه نفره قرار می‌دهد و آن‌ها اهداف مختلفی مرتبط با Intelها به پایان برساند. پس از جمع‌آوری اطلاعات کافی‌، تیم‌ها می‌توانند از نقشه خارج شوند. هرچند تیم‌های دیگر نیز از محل آن‌ها مطلع شده و می‌توانند آن‌ها را متوقف کنند.

به دلیل ماهیت متمرکز بر گیم‌پلی PvP و رویکرد شدیداً اکشن محور، Ghost Recon Frontline بلافاصله با نقد و بدبینی روبرو شد و ویدئوی معرفی آن نارضایتی زیادی را به دنبال داشت. این بازی در حال حاضر برای Xbox Series X /S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 ،PC ،Google Stadia و Amazon Luna در حال توسعه است. باید در روزهای آینده منتظر جزئیات بیشتری درباره این بازی بتل رویال رایگان بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بخوانید:

بازی Ghost Recon Frontline توسط یوبیسافت معرفی شد

نسخه نسل نهمی بازی Ghost Recon Breakpoint احتمالاً به زودی منتشر شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید