با خرید Rainbow Six Extraction، محتوای بیشتری در Rainbow Six Siege دریافت کنید

با در اختیار داشتن هر دو بازی، به بسته‌ی الحاقی United Front به رایگان دسترسی داشته باشید

در جریان E3 2021 بالاخره اطلاعات بیشتری از بازی Rainbow Six Extraction گرفتیم و اولین ویدئو‌ی رسمی از گیم‌پلی بازی را تماشا کردیم. بعد از این نمایش مشخص شد که بازی به شدت بر اساس بازی Rainbow Six Siege شکل گرفته و اساس مکانیک‌های بازی همان است. هرچه باشد، ایده‌ی ساخت این نسخه از موفقیت رویدادی موقت به نام Outbreak شکل گرفت. حالا هم یوبی‌سافت اعلام کرده که با خرید بازی، و داشتن هر دو نسخه، محتوای بیشتری از هر دو بازی دریافت خواهید کرد. همراه بازی‌نما باشید.

طق اعلام رسمی یوبی‌سافت، دارندگان Rainbow Six Siege با ورود به بازی Rainbow Six Extraction به هر ۱۸ شخصیت قابل بازی در این نسخه دسترسی خواهند داشت. پس با داشتن هر دو نسخه می‌توانید پس از خنثی کردن بمب با شخصیت Sledge در نسخه‌ی Siege مستقیماً به سراغ Extraction بروید و ماموریت‌های آن بازی را با همان شخصیت به اتمام برسانید. همچنین در کنار این موارد، به محتویات دیگری دسترسی خواهید داشت که به گفته‌ی یوبی‌سافت، این محتویات، ۴۰ دلار ارزش خواهند داشت.

بازی Rainbow Six Extraction یک بازی تیراندازی اول شخص است که در آن بازیکنان باید در تیم‌های سه‌نفره به مبارزه با موجوداتی جهش‌یافته بپردازند و ماموریت‌هایی را به اتمام برسانند. این بازی قرار است تا در تاریخ ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) برای کنسول‌های سونی و مایکروسافت، رایانه‌های شخصی و Stadia منتشر خواهد شد. یوبی‌سافت تایید کرده که این بازی از ویژگی کراس‌پلتفرم پشتیبانی می‌کند و بازیکنان بدون در نظر گرفتن پلتفرم مورد علاقه‌ی خود می‌توانند به تجربه‌ی این بازی مشغول شوند.

همچنین بازی Rainbow Six Siege که یک بازی تیراندازی رقابتی است که در آن دو تیم پنج‌نفره از بازیکنان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. این بازی برای همه‌ی پلتفرم‌های بالا در دسترس است و بازیکنان علاقه‌مند می‌توانند نسبت به تهیه و تجربه‌ی آن اقدام نمایند. همچنین مشترکین سرویس گیم پس می‌توانند از طریق این سرویس به این بازی دسترسی داشته باشند.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید