spot_img

بازی The Witcher 3: Wild Hunt بعد از ۶ سال، محتوای اضافه دریافت می‌کند

نسخه‌های نسل نهمی بازی، در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهند شد

سال ۲۰۱۵ بازی The Witcher 3: Wild Hunt توسط شرکت لهستانی CD Projekt RED منتشر شد و تمام موفقیت‌هایی که ممکن است یک بازی ویدئویی به دست بیاورد را تصاحب کرد. از فروش خیره‌کننده گرفته تا شکستن رکورد تعداد جوایز دریافتی تا آن زمان و تبدیل شدن به بهترین بازی سال از دید تقریباً تمام رویدادها و رسانه‌های مرتبط صنعت بازی‌های ویدئویی؛ آن هم در سالی که بازی‌های فوق‌العاده‌ای مثل Metal Gear Solid V، Uncharted 4 و Bloodborne در میدان رقابت حضور داشتند. حالا و بعد از ۶ سال از زمان انتشار بازی، سازندگان وعده‌ی محتوای بیشتر برای بازی را می‌دهند! همراه بازی‌نما باشید.

درست است که شرکت CD Projekt روزهای خوشی را نمی‌گذراند و درگیر عواقب انتشار بسیار بد و عجیب بازی Cyberpunk 2077 هستند، اما این دلیل خوبی برای بی‌توجهی به دیگر بازی آن‌ها، یعنی The Witcher 3: Wild Hunt نیست. روز گذشته و در جریان رویداد The WitcherCon که به طور مشترک توسط CD Projekt و Netflix برگزار شد، سازندگان ضمن تاکید بر انتشار به‌روزرسانی نسل نهمی بازی در سال ۲۰۲۱، اعلام کردند که قرار است به همراه این به‌روزرسانی، مقداری محتوای داستانی به بازی اضافه شود که از سریال تلویزیونی The Witcher الهام گرفته شده است.

هنوز مشخص نیست که این محتوای اضافه چیست. ممکن است شاهد تعدادی ماموریت اضافه باشیم یا اینکه این محتوا در نهایت به چند لباس و سلاح خلاصه شود. ولی نکته مهم سابقه‌ی خوب شرکت لهستانی در انتشار محتوای پس از عرضه است. آن‌ها پس از انتشار The Witcher 3: Wild Hunt به مدت ۱۶ هفته، هر هفته محتوایی کم اما جذاب و جدید را برای بازی محبوب خود منتشر کردند و در نهایت، با عرضه‌ی دو بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بسیار بزرگ، به پشتیبانی از این بازی جهان‌باز نقش‌آفرینی خاتمه دادند. موردی که می‌تواند ما را نسبت به این محتوای جدید امیدوار نگه دارد.

شبکه Netflix در سال ۲۰۱۹ سریالی با عنوان The Witcher را با بازی هنری کویل در نقش گرالت منتشر کرد. سریالی که با وجود نظرات ضد و نقیض در مورد کیفیت آن، به محبوبیت زیادی رسید و به سرعت برای فصل دوم تمدید شد. در طی همین رویداد مشخص شد که فصل دوم سریال در تاریخ ۱۷ دسامبر سال جاری میلادی ( ۲۶ آذر) از شبکه‌ی Netflix منتشر خواهد شد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید