spot_img

بازی Marvel’s Spider-Man 2 تنها برای PS5 عرضه خواهد شد

رایان اسمیت دوباره در جایگاه کارگردان قرار گرفته و صداپیشه‌های قبلی پیتز و مایلز در این قسمت نیز حضور دارند.

سونی و Insomniac Games اعلام کردند که بازی Marvel’s Spider-Man 2 در سال 2023 منتشر خواهد شد. اولین تریلر این بازی آن پیتر و مایلز را در حال مبارزه با دشمنان‌شان می‌داد و با تصویر ونوم به پایان رسید. رایان اشنایدر، رئیس استراتژی فرنچایز و روابط استودیویی Insomniac، در پست جدید بلاگ PlayStation تأیید کرد که این عنوان به طور انحصاری و تنها برای PS5 عرضه می‌شود. او همچنین خاطرنشان کرد که این بازی قرار است «سفر پیتر پارکر و مایلز مورالس را در حماسی‌ترین ماجراجویی سینگل‌پلیری که تا به حال وجود داشته، ادامه دهد.»

به نظر می رسد که صحبت‌های او به این معناست که بازیکن در طول داستان بازی بین هر دو شخصیت جابه‌جا می‌شود؛ به جای اینکه برای مثال حالتی مثل Co-op در بازی وجود داشته باشد. بسیاری از اعضای تیم توسعه بازی اول مانند برایان اینتیهار، مدیر بخش خلاقیت، و رایان اسمیت، کارگردان بازی، در حال بازگشت هستند. همچنین یوری لوونتال و نادی جتر بار دیگر به ترتیب صداپیشگی پیتر و مایلز را در بازی Marvel’s Spider-Man 2 بر عهده خواهند داشت. اگر این تریلر به اندازه کافی برای شما واضح نبوده است، باید گفت که هر دو آن‌ها توانایی‌ها و لباس‌های جدیدی بدست خواهند آورد.

علاوه بر این، بر اساس گفته‌های اشنایدر می‌توانید انتظار داشته باشید که  «چند شرور» به دنبال شکار این دو قهرمان محبوب باشند. اشنایدر تأیید کرد که تونی تاد (که اخیراً در فیلم Candyman بازی کرده است) صداپیشگی کاراکتر ونوم را بر عهده خواهد داشت. به احتمال زیاد در سال پیش رو، جزئیات بیشتری از بازی Marvel’s Spider Man 2 خواهیم شنید. باید دید آیا این عنوان جنجالی می‌تواند موفقیت نسخه سال 2018 را تکرار کند یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Marvel’s Spider-Man 2 معرفی شد؛ عرضه در سال 2023

بازی Marvel’s Wolverine در جریان ایونت PlayStation معرفی شد

تولد دوباره‌ی یک قهرمان | بررسی بازی Marvel’s Spider-Man

منبعGamingbolt

حتما بخوانید