بازی GRID Legends روز 6 اسفند منتشر می‌شود

بر اساس آخرین اطلاعات، امکان پیش‌سفارش این بازی ممکن شده است.

Codemasters اعلام کرده است که بازی GRID Legends در 25 فوریه 2022 مقارن با 6 اسفند برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 و PC عرضه خواهد شد. در حال حاضر می‌توانید این بازی را پیش‌سفارش دهید و از آپشن‌های Ravenwest و Seneca Legends Double Pack برخوردار شوید که که اتومبیل‌های جدید، رویدادهای بیشتر و آیتم‌هایی برای سفارشی‌سازی را به این بازی ریسینگ اضافه می‌کند. همچنین نسخه Deluxe بازی شامل Voltz Legends Pack (دو ماشین جایزه و گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتر) و Mechanic Pass (برای باز کردن سریع‌تر قفل ارتقاء ماشین‌ها) به همراه دسترسی به چهار بسته الحاقی پس از عرضه وجود نیز قابلیت پیش‌سفارش دارد.

در اولین نمایش گیم‌پلی، مدیر بخش خلاقیت این بازی به نام کریس اسمیت با کریس گرووز از تیم  بخش اجتماعی و انجمن این بازی درباره مکان‌های جدید، انواع رویدادها و موارد دیگر صحبت می‌کند. ما شاهد مسابقات Elimination در مسکو، مسابقات Electric Boost در لندن و حتی ماشین‌های بزرگی هستیم که در آن اتومبیل‌های کوچک‌تر از نوع Fun Cup روبرو می‌شوند.

هیجان بازی GRID Legends با بیش از 100 ماشین و بیش از 130 مسیر برای رانندگی، بر طبق آنچه در وبلاگ پلی‌استیشن آمده است، با داشتن شخصیت‌هایی با هوش مصنوعی که هر کدام رفتار منحصر به فرد خود را دارند، افزایش پیدا می‌کند. همچنین یک طراح مسابقات وجود دارد که بخش‌هایی را به طور تصادفی به بازی اضافه می‌کند. ممکن است موتور یک ماشین منفجر شود یا یک خودرو به خاطر لاستیک ترکیده‌اش به هوا پرواز کند. چنین اتفاقاتی به غیر قابل پیش‌بینی بودن مسابقات می‌افزاید.

از نظر تنوع وسایل نقلیه، در این بازی شاهد خودروهای بزرگ، hypercarها، خودروهای تک‌سرنشین، خودروهای الکتریکی، نمونه‌های اولیه از خودروها و موارد دیگر برای مسابقه دادن هستیم. صدها رویداد از پیش آماده در مودهای متعدد (از جمله returning Drift Run) وجود خواهد داشت. اما اگر می‌خواهید رویداد خود را ایجاد کنید، Race Creator می‌تواند به شما کمک کند. این مود به شما این امکان را می‌دهد تا مواردی مانند مسابقات 50 دوری، ماشین‌های الکتریکی در مقابل خودروهای بزرگ و رویدادهای دیگر را در بازی خلق کنید. جزئیات بیشتر در مورد کریر مود بازی و بخش مولتی‌پلیر آنلاین نیز در آینده به اشتراک گذاشته خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

فردا تاریخ عرضه بازی GRID Legends اعلام می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید