spot_img

بازی Among Us به زودی به پلی‌استیشن می‌آید

منتظر انتشار بازی در سال ۲۰۲۱ باشید

امروز و در جریان جدیدترین قسمت State of Play که بخش عمده‌ی آن به نمایش گیم‌پلی Ratchet and Clank: Rift Apart اختصاص داشت، انتشار Among Us برای PlayStation 4 و PlayStation 5 تایید شد.

این بازی محبوب با انتشار تیزری کوتاه ضمن اعلام خبر انتشار بازی برای کنسول‌های سونی، لباس مخصوص رچت و کلنک را هم به شکل انحصاری برای این نسخه‌های بازی رونمایی کرد. این لباس شامل کلاه، اسکین و شخصیت کلنک به عنوان pet می‌شود. استودیو سازنده بازی، یعنی تیم Innersloth تاریخ دقیقی برای انتشار بازی مشخص نکرده ولی اعلام کرده بازی در سال جاری میلادی به کنسول‌های پلی‌استیشن می‌آید.

سال ۲۰۲۰ برای استودیو Innersloth سال شلوغی بود. بعد از روی آوردن اقبال عمومی از بازی که به لطف استریم آن توسط تعدادی از استریمر‌ها و بعدتر با تبلیغات دهان به دهان اتفاق افتاد، تلاش زیادی برای پشتیبانی از بازی و به‌روز نگه داشتن آن کردند که حاصل آن تا اینجا، انتشار بازی روی پلتفرم‌های بیشتر و نقشه‌های جدید بوده. همچنین آن‌ها در حال تلاش برای ارتقای وضعیت لابی‌های بازی هستند.

بازی Among Us هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، Nintendo Switch و تلفن‌های هوشمند در دسترس است. همچنین پیش‌تر انتشار آن برای کنسول‌های خانواده اکس‌باکس در سال جاری هم تایید شده بود. هرچند که مانند نسخه‌ی پلی‌استیشن هنوز زمان دقیقی از انتشار آن در دسترس نیست.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید