spot_img

بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک مشخص شد

تا دهمین روز از ماه ژوئن فرصت دارید تا این بازی را به رایگان دریافت کنید

مثل همیشه، کمی قبل از در دسترس قرار گرفتن بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک، از نام آن اطلاع پیدا کردیم. بازی‌ای که بعد از اضافه شدن به لیست بازی‌هایتان، تا همیشه آن را خواهید داشت. همراه بازی‌نما باشید.

بازی Frostpunk یک بازی استرتژی و بقا است و می‌توان آن را یکی از بهترین‌های ژانر خود دانست. این بازی محصول استودیو 11Bit است که پیش از این بازی محزون ولی خوش‌ساخت This War of Mine را ساخته بود. عنوانی که به زیبایی هرچه تمام‌تر زشتی، سیاهی و بی‌رحمی جنگ را به نمایش می‌گذاشت. بازی Frostpunk هم فضایی نزدیک به بازی قبلی آن‌ها دارد. بازی در مورد آخرین بازمانده‌های بشریت از یک عصر یخبندان است که باید برای بقا تلاش کنند و تنها را این بقا، روشن نگه داشتن کوره‌ی بزرگ مرکز نقشه است.

این بازی تا تاریخ ۱۰ ژوئن به شکل رایگان در دسترس خواهد بود و تمام چیزی که برای دریافت آن نیاز دارید، یک حساب کاربری در فروشگاه اپیک است.بازی Frostpunk جایگزین بازی تحسین‌شده‌ی The Wolf Among Us می‌شود.

بازی Frostpunk هم‌اکنون غیر از رایانه‌های شخصی، برای تمام پلتفرم‌های اصلی در دسترس است و علاقه‌مندان می‌توانند از تجربه‌ی آن لذت ببرند. همچنین می‌توانید بررسی بازی‌نما از این بازی را در اینجا مطالعه نمائید.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید