spot_img

بازی جدید سازندگان Celeste معرفی شد

بازی جدید این تیم، فاصله‌ی زیادی تا زمان انتشار دارد

تیم سازنده بازی‌های Celeste و TowerFall یعنی استودیو Extremely OK Games بازی جدید خود را معرفی کرد. بازی جدید این تیم که Earthblade نام دارد یک بازی دو بعدی اکشن است که در جهانی کم‌نظیر و پیکسلی جریان دارد. در پیام رونمایی از بازی، سال انتشار آن 20XX ذکر شده که نشان‌دهنده‌ی فاصله‌ی نسبتاً زیادی است که با زمان انتشار بازی داریم. بازی با انتشار ویدئو کوتاهی در اکانت توئیتر رسمی استودیو سازنده معرفی شد و در این ویدئو، غیر از استایل گرافیکی بازی، مشخص شد که وظیفه‌ی آهنگسازی بازی باز هم بر عهده‌ی خانم Lena Raine است که پیش از این، قطعات موسیقی Celeste را ساخته بود.

آقای Maddy Thorson موسس استودیو در وب‌سایت رسمی تیم توضیحاتی ارائه کرده که حتی با انتشار اطلاعات بیشتر از بازی فاصله داریم. طبق گفته‌های ایشان، ظاهرا بعد از ساخت ۴ نمونه‌ی اولیه از بازی، تیم به فرم و شکل فعلی رسیده است و وی اعتقاد دارد که بازی می‌تواند با فاصله‌ی ۵ سال از Celeste آماده شود. ۵ سالی که همین الان ۳ سال آن گذشته است. آقای Maddy Thorson می‌گوید:

«حقیقت این است که ما نمی‌دانیم این کار چقدر طول می‌کشد، فقط این را می‌دانم که هرچقدر که لازم باشد طول خواهد کشید.»

Maddy Thorson در وب‌سایت رسمی استودیو

همچنین Thorson به این مورد اشاره کرد که ساخت سه نمونه‌ی اولیه و رها کردن آن برای تیم توسعه‌دهنده بسیار سخت بوده ولی در نهایت معتقد است که آن‌ها برای آن بازی‌ها خیلی از منطقه امن خود فاصله گرفته بودند، به قدری اگر واقع‌گرایانه نگاه می‌کرد، ساخت آن بازی‌ها هرگز تمام نمی‌شد. آن‌ها در نهایت با Earthblade به این نتیجه رسیدند که این بازی مناسب تیم آن‌هاست. البته که بازی نسبت به ایده‌های اولیه تغییر کرده و بازهم تغییر خواهد کرد. Maddy Thorson در این مورد می‌گوید:

من احساس بسیار خوبی نسبت به مسیری که بازی در پیش گرفته دارم. حالا این وظیفه‌ی ماست که این ایده‌ها و تصورات ذهنی را به واقعیت تبدیل کنیم. ما اینجا هر روز و به آرامی در جهت تحقق این ماموریت حرکت می‌کنیم. ما فقط به این امیدواریم که در انتهای این مسیر، شما از این بازی لذت ببرید

Maddy Thorson در وب‌سایت رسمی استودیو

بازی Earthblade قرار است در زمانی نامعلوم برای تمام پلتفرم‌ها منتشر شود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید