spot_img

بازی بعدی مجموعه‌ی Division یک بازی رایگان خواهد بود

یوبی‌سافت برنامه‌های زیاد و بلندی برای جهان Division دارد

یوبی‌سافت هنوز هم در حال انتشار محتوای جدید برای The Division 2 است و این بازی را رها نکرده. بازی‌ای که هنوز هم پر است از بازیکنانی که زمان خود را در واشنگتن آخرالزمانی می‌گذرانند. این شرکت فرانسوی به تازگی اطلاعاتی در مورد بازی‌های این مجموعه و آینده‌ی آن منتشر کرده به انتشار محتویات زیادی از این مجموعه در آینده اشاره می‌کند.

دو بازی منتشر شده از سری The Division را تاکنون بیش از ۴۰ میلیون نفر بازی کرده‌اند که آمار بسیار خوبی برای یک فرانچایز تازه محسوب می‌شود. همچنین مشخص شد که بازی بعدی مجموعه توسط استودیو Red Storm در دست ساخت است و در جایی بین سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. این بازی که با عنوان The Division Heartland شناخته می‌شود، یک بازی رایگان یا Free-to-Play خواهد بود و برای رایانه‌های شخصی‌، کنسول‌های خانگی و پلتفرم‌های ابری منتشر می‌شود.

بازی The Division Heartland به عنوان یک بازی مستقل در این مجموعه قرار است تا یک نقطه‌نظر جدید را در جهان این بازی ارائه کند. هنوز اطلاعات بیشتری از این بازی در دسترس نیست، ولی علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در آزمایش‌های ابتدایی بازی اقدام کنند. همچنین اعلام شد که یک بازی موبایل، بر اساس جهان The Division در حال ساخت است. یوبی‌سافت انتشار اطلاعات بیشتر از این بازی را به زمانی دیگر موکول کرده.

همه‌ی این محتویات جدید قرار است تا به خلق و شکل‌گیری جهان The Division کمک کنند. اکثر این موارد قرار است تا اواخر سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ منتشر شوند. مثل رمانی که از این جهان در حال نگارش است و یا فیلم رسمی The Division که توسط Netflix در حال توسعه است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید