بازی‌های Red Dead Redemption 2 و Judgment به سرویس PS Now می‌آیند

بازی‌های God of War و Nioh 2 برای همیشه در این سرویس خواهند ماند

لیست بازی‌های ماه جولای سرویس PlayStation Now مشخص شد و می‌توان آن را یکی از بهترین لیست‌های چند وقت اخیر دانست. از Red Dead Redemption 2 و God of War گرفته تا Nioh 2 و Judgment. همراه بازی‌نما باشید.

از چندی پیش شایعاتی مبنی بر حضور بازی‌های بزرگ و با کیفیت در لیست بازی‌های ماه جولای سرویس PS Now شنیده می‌شد. حالا و با اعلام رسمی این بازی‌ها، مشخص شد که شایعات درست بوده و قرار است تا شاهد بازی‌های متنوعی در این سرویس باشیم. اولین و مهم‌ترین بازی این ماه، داستان آرتور مورگان و دار و دسته‌ی همراهش است. بازی Red Dead Redemption 2 از همین فردا قابل دانلود است. علاقه‌مندان به آخرین بازی راکستار تا تاریخ ۱ نوامبر (۱۰ آبان) فرصت دارند تا بازی را تجربه کنند. بازی دیگری که به شکل مدت‌دار و محدود در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، بازی Judgment است. نسخه‌ی فرعی سری بازی محبوب یاکوزا که چندی پیش دنباله‌ی آن نیز رونمایی شد. این بازی هم تا تاریخ ۴ اکتبر (۱۲ مهر) در اختیار کاربران PS Now خواهد بود.

اما این همه‌ی لیست نیست. تعدادی بازی هم قرار است برای همیشه در لیست بازی‌های PlayStation Now بمانند. بازی Nioh 2 قرار است تا مانند قسمت اول خود، برای همیشه در اختیار کابران Now بماند. همچنین بازی God of War، بهترین بازی سال ۲۰۱۸ از دید مراسم The Game Awards و بسیاری دیگر از رسانه‌های معتبر، قرار است تا برای همیشه به این سرویس بیاید. همچنین در کنار این دو بازی، بازی‌های NASCAR Heat 5 و Olympic Games Tokyo 2020 The Official Video Game هم در کنار دیگر عناوین ذکر شده، به این سرویس اشتراک و استریم بازی‌ها اضافه خواهد شد.

مدتی است که شایعاتی در مورد اینکه سونی به زودی قصد برگزاری رویدادی را دارد دهان به دهان می‌شود و بسیاری بر این باورند که سونی قصد دارد در این رویداد اولین نمایش رسمی از God of War بعدی را برای عموم پخش کند. همچنین با توجه به رونمایی کات کارگردان Ghost of Tsushima که محتویات داستانی جدیدی را در خود دارد، می‌توان حدس زد که بخشی از این مراسم هم به این بسته‌ی گسترش‌دهنده اختصاص داده شود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید