spot_img

بازی‌های ماه ژوئن سرویس PS Now مشخص شد

ماجراجویی‌های جوجه‌تیغی آبی و گرگ سفید مهم‌ترین بازی‌های این ماه سرویس PS Now را تشکیل می‌دهند

تنها یک روز با شروع ماه جدید میلادی فاصله داریم و بالاخره سونی از بازی‌هایی که قرار است در این ماه در اختیار مشترکین سرویس PlayStation Now قرار بگیرد رونمایی کرد. بازی‌هایی در سبک‌ها و ژانرهای متفاوت. همراه بازی‌نما باشید.

بدون شک، مهم‌ترین بازی ماه ژوئن، آخرین داستان گرگ سفید است. بازی تحسین‌شده‌ی The Witcher 3: Wild Hunt تا تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) در دسترس کاربران این سرویس خواهد بود. همچنین بازی Slay the Spire نیز تا تاریخ ۶ دسامبر (۱۵ آذر) بخشی از بازی‌های سرویس PS Now خواهد بود.

تعدادی بازی دیگر هم قرار است به این سرویس اضافه شوند که به نسبت بازی‌های دیگر، ابعاد کوچک‌تری دارند، از جمله بازی Car Mechanic Simulator و البته تعدادی از عناوین مجموعه بازی‌های سونیک. بازی‌هایی از جمله Team Sonic Racing و Sonic Mania و البته بازی Sonic Forces. در بین این بازی‌ها، Sonic Mania که یکی از بهترین نسخه‌های این سری هست نیز حاضر است که می‌تواند حس نوستالژی بسیاری از افراد را قلقلک بدهد.

آخرین عنوان این لیست هم بازی Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown است که به این سرویس اضافه خواهد شد. حضور این بازی در بین بازی‌های سرویس PS Now نشان می‌دهد که هدف سگا و سونی رساندن این بازی به دست حداکثر تعداد بازیکنان ممکن است. چراکه بازی Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown بخشی از لاین‌آپ بازی‌های رایگان سرویس PS Plus این ماه نیز هست.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید