spot_img

بازیکنان فورتنایت می‌توانند اشتراک رایگان دیزنی پلاس را دریافت کنند

شرکت‌های اپیک و دیزنی مجددا با هم وارد همکاری شده‌اند این بار آن‌ها برای بازیکنان فورتنایت پیشنهاد جذابی دارند. اشتراک رایگان سرویس دیزنی پلاس، در صورت خرید هرچیزی در فورتنایت.

شرکت‌های اپیک و دیزنی مجددا با هم وارد همکاری شده‌اند این بار آن‌ها برای بازیکنان فورتنایت پیشنهاد جذابی دارند. اشتراک رایگان سرویس دیزنی پلاس، در صورت خرید هرچیزی در فورتنایت.

از روز چهارشنبه، شما می‌توانید با خرید هرچیزی و خرج کردن پول واقعی، حتی با خرید واحد پولی بازی یعنی V-Bucks پیشنهادی مبنی بر دو ماه اشتراک رایگان سرویس استریم دیزنی پلاس را دریافت کنید. متاسفانه این پیشنهاد تنها برای مشترکین جدید این سرویس در دسترس است. پس اگر شما تاکنون مشرک این سرویس شده باشید، دیگر این فرصت را به دست نخواهید آورد.

البته این اولین همکاری اپیک و دیزنی در بازی فورتنایت نیست. همانطور که می‌دانید آخرین فصل منتشر شده از بازی تمام و کمال به شخصیت‌های جهان مارول تعلق دارد. اگرچه در اکثر اوقات این همکاری‌ها به لباس‌های مربوط به شخصیت‌های مارول در فورتنایت و پخش تریلر‌های مربوط به محصولات دیزنی در بازی ختم می‌شد و خبری از پیشنهادی شبیه به دو ماه اشتراک رایگان نبود.

امکان دریافت دو ماه اشتراک رایگان سرویس دیزنی پلاس تا آخرین روز سال جاری میلادی، یعنی ۳۱ دسامبر در دسترس است. این پیشنهاد به شکل یک کد برای خریداران ارسال می‌شود که تا روز ۳۱ ژانویه ۲۰۲۱ اعتبار دارد و این امکان را به دارندگان آن می‌دهد که بتوانند تصمیم بهتری برای شروع دوره‌ی دو ماهه‌ی خود بگیرند. مهم‌ترین برنامه‌ی موجود روی این سرویس پخش اینترنتی تا الان، سریال محبوب The Mandalorian است که به تازگی پخش فصل دوم آن آغاز شده. اگر هم به ابرقهرمانان علاقه دارید، زمستان امسال می‌توانید بیننده‌ی سریال WandaVision باشید. البته اگر اشتراک دو ماهه‌ی خود را جایی در زمستان پیش‌رو آغاز کنید.

نظر شما مخاطبان بازی‌نما چیست؟ آن‌ها را با ما به اشتراک بگذارید.

حتما بخوانید