spot_img

بازگشت حالت Mercenaries در Resident Evil: Village

پس از بیش از بیست سال، حالت محبوب قدیمی بازمی‌گردد

کپ‌کام در سال ۱۹۹۹ و با انتشار Resident Evil 3: Nemesis حالتی کوچک و فرعی را تحت عنوان Mercenaries معرفی کرد. این حالت به سرعت محبوبیت زیادی را بین هوادارن به دست آورد. با معرفی نسخه‌ی ریمیک Resident Evil 3، هواردارن امیدوار بودند تا این حالت محبوب هم بازسازی شود، ولی این اتفاق رخ نداد. حالا و با نزدیک شدن هرچه بیشتر به زمان انتشار هشتمین نسخه‌ی Resident Evil، کپ‌کام وجود این حالت را در نسخه‌ی جدید تائید کرد.

در نسخه‌ی جدید حالت Mercenaries بازیکن در محیطی قرار می‌گیرد و باید دشمنان آن محوطه را نابود کند، سپس به محوطه‌ی بعدی می‌رود و این کار را تکرار می‌کند. درجه‌ی سختی بازی با گذر از هر منطقه افزایش پیدا می‌کند و بازی سخت‌تر می‌شود. در فضای بین هر محوطه هم می‌توانید با Duke صحبت کنید و با استفاده از امتیازی که در طول مرحله یا مراحل قبلی به دست آوردید سلاح جدید بخرید یا سلاح‌های قبلی خود را ارتقا دهید که با توجه به افزایش سختی بازی در هر منطقه، امری حیاتی محسوب می‌شود.

همچنین در این نسخه‌ی جدید از Mercenaries شاهد ویژگی جدیدی هم هستیم، حالا بازیکنان امکان استفاده از قابلیت‌های متنوعی را دارند که به آن‌ها کمک می‌‌کند تا زمان بیشتری در بازی دوام بیاورند. قابلیت‌هایی از جمله تحمل ضربات بیشتر، افزایش دمیج به دشمنان، افزایش سرعت حرکت و …

بازی Resident Evil: Village در تاریخ ۷ می (۱۷ اردیبهشت) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت، رایانه‌های شخصی و Stadia منتشر می‌شود. همچنین می‌توانید بررسی بازی‌نما از نسخه‌ی ریمیک Resident Evil 3 را از اینجا مطالعه نمائید.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید