spot_img

اکتیویژن معتقد است که Diablo 4 باعث پیشرفتِ هنرِ بازی‌های اکشن نقش‌آفرینی می‌شود

اکتیویژن از روند توسعه بازی، رضایت زیادی دارد

هفته‌ی قبل، اکتیویژن کنفرانسی برای سرمایه‌گذاران برگزار کرد و در طی آن اطلاعاتی از بازی‌های در دست ساخت این شرکت منتشر کرد. در این نشست، اطلاعات جدیدی از بازی‌های در دست توسعه‌ی دیابلو منتشر شد که مرور آن خالی از لطف نیست. اگر از بازی‌های در دست توسعه‌ی این فرانچایز اطلاعای ندارید، بهتر است در جریان باشید که هم‌اکنون سه بازی از این مجموعه در حال توسعه است. بازی اصلی که Diablo 4 است و دنباله‌ی مستقیم Diablo 3 است، نسخه‌ی ریمستر شده‌ی بازی دوم که با عنوان Diablo 2: Resurrected شناخته می‌شود و در نهایت یک بازی موبایل از این مجموعه با عنوان Diablo Immortal.

در طی این کنفرانس گفته شد که هرکدام از این بازی‌ها اهداف متفاوتی دارند و برای گروه‌های مشخصی در حال توسعه هستند. بازی Diablo 2: Resurrected قرار است تا یکی از بهترین کلاسیک‌های این ژانر را به استانداردهای بصری امروز نزدیک کند. این بازی حتی امکان استفاده از فایل‌های ذخیره‌سازی بازی اصلی را دارد! بازی موبایل Diablo Immortal قرار است تا یک تجربه‌ی اصیل را برای گروه بزرگ‌تری از مخاطبان به همراه داشته باشد. این بازی همچنان قرار است تا در سال جاری میلادی منتشر شود. همچنین Immortal قرار است تا فاصله‌ی زمانی بین بازی‌های Diablo 2 و Diablo 3 را پر کند. اما گل سرسبد این تولیدات، بدون شک Diablo 4 است. بازی‌ای که به عقیده‌ی اکتیویژن قرار است تا باعث پیشرفتِ هنرِ بازی‌های اکشن نقش‌آفرینی شود. این شرکت آمریکایی قبلاً هم از رضایت خود از روند توسعه‌ی بازی گفته بود و حالا و طبق اطلاعات جدیدی که در این کنفرانس منتشر شد، بازی همچنان به خوبی مراحل توسعه را سپری می‌کند و بخش‌های مهمی از روند ساخت را گذرانده است.

در نهایت Diablo 4 قرار است تا میراث‌دار یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین فرانچایزهای تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی باشد. با توجه به اطلاعات، تصاویر و ویدئوهایی که تاکنون از بازی منتشر شده، می‌توان گفت که Diablo 4 بسیار امیدوارکننده به نظر می‌رسد. موردی که امیدواریم تا انتهای مسیر ساخت بازی و بعد از انتشار بازی هم بتوان از آن برای توصیف بازی استفاده کرد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید