spot_img

اطلاعاتی از پروژه‌ی بعدی سازندگان Days Gone منتشر شد

ظاهراً قرار نیست دنباله‌ی Days Gone ساخته شود؛ حداقل نه به این زودی‌ها!

بازی Days Gone از جمله بازی‌های پرحاشیه‌ی برند پلی استیشن در چند سال اخیر بود. از فاصله‌ی طولانی بین رونمایی و انتشار و تاخیر‌های متعدد گرفته تا فروش نه‌چندان قابل قبول و دریافت واکنش‌ها ضد و نقیض از منتقدین. بعد از مدتی هم نویسنده و کارگردان بازی از استودیو، ساخت دنباله‌های بازی را از همیشه مبهم‌تر کرد. حالا و در جریان جلسه‌ی پرسش و پاسخی که با رئیس برند پلی‌استیشن، یعنی آقای Hermen Hulst برگزار شد، اطلاعات بیشتری از آینده‌ی بازی‌های پلی‌استیشن و به تبع آن، بازی بعدی استودیو Bend منتشر شد. همراه بازی‌نما باشید.

در ابتدا از هالست در مورد انتشار بازی‌های بیشتری از استودیو‌های سونی برای رایانه‌های شخصی سوال شد و ایشان در این مورد گفت که بازی‌های بیشتری از برند پلی‌استیشن برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد، ولی در زمان مناسب! ایشان تاکید کرد که تمرکز استودیو‌های پلی‌استیشن همچنان روی کنسول خواهد بود.

همچنین در جریان این گفتگو، Hermen Hulst تائید کرد که استودیو Bend که بازی Days Gone را در کارنامه دارد، مشغول ساخت یک بازی جهان‌باز کاملا جدید است. هالست این موضوع در حالی تائید کرد که مشغول توضیح اهمیت IPهای جدید برای برند پلی‌استیشن بود.

وی در این مورد چنین گفت:

«هدف من این است که در ادامه همچنان به میراث پلی‌استیشن اهمیت بدهیم. دوست دارم که مرزهای بازی‌های ویدئویی را گسترش دهیم، به ساخت بازی‌هایی ادامه دهیم که وجودشان اهمیت داشته باشد. بازی‌هایی که احتمالاً هرگز جای دیگری امکان ساخت را پیدا نمی‌کنند. و همین الان استودیو Bend مشغول کار روی یک IP کاملاً جدید و بسیار هیجان‌انگیز است که خودشان هم برای ساخت آن انگیزه‌ی بسیار زیادی دارند. آن‌ها این بازی جدید را با تجربه‌ی ساخت جهان Days Gone می‌سازند. در نهایت من خیلی برای استودیو Bend خوشحال هستم.»

آقای Hermen Hulst، رئیس برند پلی‌استیشن

آخرین بازی منتشر شده از استودیو Bned، بازی Days Gone است که در سال ۲۰۱۹ به شکل انحصاری برای PlayStation 4 منتشر شد و زمان زیادی هم از انتشار آن برای رایانه‌های شخصی نمی‌گذرد. نسخه‌ای که ویژگی‌های منحصربه‌فردی با خود به همراه داشت. بازی Days Gone هم‌اکنون به عنوانی بخشی از سرویس PS Plus Collection در اختیار دارندگان PlayStation 5 است که مشترک سرویس پلاس هستند.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید