استودیو Respawn احتمالاً در حال ساخت یک IP جدید است

استودیو سازنده Titanfall و Star Wars Jedi Fallen Order در حال استخدام نیرو برای ساخت یک بازی جدید است

استودیو Respawn این روزها در حال گذراندن یکی از شلوغ‌ترین دوران کاری خود است. از طرفی آن‌ها در حال پشتیبانی همه‌جانبه از Apex Legends هستند، یک بازی تیراندازی بتل رویال رایگان که با انتشار هر فصل جدید، افراد بیشتری را به سمت خود جذب می‌کند و هرروز محبوب‌تر از قبل می‌شود. از طرفی دیگر آن‌ها در حال توسعه‌ی دنباله‌ی بازی موفق Star Wars: Jedi Fallen Order هستند. اما حالا و با توجه به لیست فرصت‌های شغلی منتشر شده در وب‌سایت این استودیو، مشخص شده که احتمالاً باید منتظر یک بازی کاملا جدید از این تیم باشیم.

اگر سری به وب‌سایت استودیو Respawn بزنید و به نگاهی به بخش فرصت‌های شغلی این وب‌سایت داشته باشید با تبلیغی مواجه می‌شوید که نشان می‌دهد استودیو به دنبال یک مهندس نرم‌افزار است. این فرد قرار است بخشی از تیمی باشد که “در حال توسعه‌ی یک IP کاملا جدید” است. طبق این آگهی مشخص شده که این فرد قرار است تا در مراحل اولیه ساخت وارد تیم شود که نشان می‌دهد این IP جدید هنوز فاصله‌ی زیادی تا رونمایی دارد.

تاکید این آگهی استخدام به جدید بودن بازی، امید طرفداران را برای دیدن Titanfall 3 از قبل هم پایین‌تر می‌آورد. ولی از طرفی می‌توان بابت تجربه‌ی یک بازی کاملاً جدید از یک تیم کاربلد خوشحال بود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید