spot_img

استودیو Insomniac Games استخدام می‌کند!

پرکارترین استودیوی برند پلی‌استیشن، بزرگ‌تر از همیشه می‌شود

بدون کوچک‌ترین شکی، استودیو Insomniac Games پرکارترین تیم بین استودیوهای برند پلی‌استیشن است. در حالی که هنوز یک سال هم از آغاز نسل نهم کنسول‌ها و انتشار PlayStation 5 نمی‌گذرد،‌ آن‌ها موفق به ساخت و انتشار دو بازی Spider-Man: Miles Morales و Ratchet and Clank: Rift Apart شده‌اند که هردو هم فروش بسیار خوبی را تجربه کرده‌اند و هم موفق به جلب نظر عموم منتقدان و مردم شده‌اند. حالا و با توجه به آگهی استخدام این استودیو، باید منتظر بازی‌های بیشتری از این استودیو خلاق باشیم. همراه بازی‌نما باشید.

بر اساس آخرین اخبار بازی، این استودیو اخیراً در اینستاگرم و توییتر تصویر و پیامی با این متن منتشر کرده‌اند:

«استودیو Insomniac استخدام می‌کند! ما پنج موقعیت شغلی برای یک پروژه‌ی چندنفره داریم. به ما و خانواده استودیوهای پلی‌استیشن ملحق شوید تا با هم روی موارد هیجان‌انگیزی کار کنیم.»

حساب رسمی Insomniac Games در توییتر و اینستاگرام

به طور دقیق‌تر، این استودیو به دنبال یک کارگردان، یک طراح سیستم برای بازی‌های چندنفره، سرپرست داستان، طراح هنری و یک هنرمند متخصص در جلوه‌های بصری. این موقعیت‌های شغلی، هرکدام بخش‌های متفاوتی از یک استودیو را شامل می‌شوند ولی در توضیحات تمام آن‌ها داشتن دانش پیرامون بازی‌های چندنفره و مکانیک‌های آن الزامی است.

درست است که این استودیو به عنوان یک استودیو سازنده بازی‌های چندنفره شناخته نمی‌شود، ولی آن‌ها خیلی هم با این سبک بازی‌ها بیگانه نیستند. غیر از سری بازی‌های Resistance و چند مورد از بازی‌های قدیمی‌تر Ratchet and Clank که دارای بخش چندنفره بودند، در سال ۲۰۱۳ بازی Fuse را هم ساخته‌اند. یک بازی تیراندازی سوم‌شخص که امکان بازی به شکل چهارنفره را به بازیکنان می‌داد. ولی حالا با استخدام این نیروهای جدید و متخصص در بازی‌های چندنفره، باید منتظر یک بازی چندنفره‌ی جدید از این استودیو باشیم. شاید دنباله‌ی یکی از بازی‌های قدیمی آن‌ها، شاید هم یک IP کاملا جدید. زمان پاسخ این پرسش را خواهد داد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید