spot_img

استودیو infinity ward دو عضو کلیدی خود را از دست داد

پایان کار بعد از هفت سال حضور در استودیو

نسخه‌ی سال ۲۰۱۹ Call of Duty تبدیل به یک موفقیت همه‌جانبه برای سری شد. یک بازگشت قدرتمند که نام مهم‌ترین و محبوب‌ترین زیرمجموعه‌ این سری محبوب را با خود به همراه داشت. Call of Duty: Modern Warfare یک داستان محکم و جذاب را به شکل کوبنده‌ای روایت کرد، آن هم دقیقاً بعد از Black Ops 4 که مهم‌ترین ویژگی‌اش، عدم حضور بخش داستانی در آن بود. همچنین بازی سال ۲۰۱۹ گان‌پلی سری را به سطح جدیدی رساند، سطحی که می‌توان آن را یکی از بهترین‌ها در نسل گذشته دانست. بخش بزرگی از این موفقیت مدیون همان داستان و روایت جذاب آن بود. حالا اما مشخص شده که دو عضو مهم در بخش داستان و روایت بازی، استودیو را ترکر کرده‌اند. همراه بازی‌نما باشید.

آقایان Taylor Kurosaki و Jacob Minkoff که به ترتیب کارگردان روایت و کارگردان طراحی بازی بودند، بعد از هفت سال فعالیت در این استودیو، آن را ترک کردند. این دو نفر در گذشته در استودیو ناتی‌داگ مشغول به کار بودند و به همراه هم به استودیو Infinity Ward رفتند، حالا هم هر دو با هم این استودیو را ترک کرده‌اند. آن‌ها این خبر را در حساب‌های شخصی خود در توییتر اعلام کردند. هنوز مشخص نیست که قدم بعدی آن‌ها چیست. تاسیس یک استودیو جدید؟ ملحق شدن به یکی از استودیو‌های فعال یا استراحت! این موارد که چیزی غیر از زمان نمی‌تواند مشخص کند ولی موضوعی که از الان می‌توان به آن اطمینان داشت، این است که این دو نفر همچنان مشتاق هستند تا با هم کار کنند و مسیر شغلی خود را به همراه هم ادامه دهند.

از دیگر بازی‌های این تیم دونفره می‌توان به طراحی و کارگردانی Call of Duty: Infinity Warfare اشاره کرد. همچنین آن‌ها پیش از کار روی مجموعه‌ی Call of Duty در ناتی داگ مشغول بودند و روی بازی‌هایی از جمله Uncharted و قسمت اول The Last of Us کار کرده بودند.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید