spot_img

استودیو Bethesda مشغول کار روی یک بازی معرفی نشده است

سازندگان Fallout 76 در حال استخدام افراد جدید برای یک بازی جدید هستند

استودیو‌های زیادی تحت نظر شرکت Bethesda مشغول فعالیت هستند، استودیوهایی که هرکدام بازی‌های مهم و بزرگی را توسعه می‌دهند و برای خود اسم و رسمی دارند. مثل id Software یا استودیو Arkane که هرکدام بازی‌های درخشان و تعیین‌کننده‌ای تولید کرده‌اند. اما همیشه استودیو سازنده‌ی بازی‌های The Elder Scrolls و Fallout است که مهم‌ترین پروژه‌های این شرکت را تولید می‌کند. Bethesda Game Studios همچنان مهم‌ترین تیم توسعه‌ی این شرکت است و معرفی هر پروژه‌ی جدیدی از آن‌ها هیجان‌انگیز. حالا ظاهراً آن‌ها واقعاً مشغول ساخت یک بازی جدید و البته معرفی نشده هستند! همراه بازی‌نما باشید.

هم‌اکنون شعبه آستین این استودیو به دنبال استخدام یک مهندس سرور است و این فرد باید روی پروژه‌ای کار کند که هنوز معرفی نشده است. در توضیحات این شغل آمده که: «استودیوهای بازی بتسدا به دنبال فرد متخصصی در حوزه مهندسی سرور است تا به ساخت و ارتقای سیستم‌های یک عنوان معرفی نشده کمک کند.»

تیم آستین توسعه‌دهنده‌ی بازی Fallout 76 و تمام بسته‌های گسترش‌دهنده آن است. اینکه بدانیم آن‌ها در حال آماده کردن چه هستند، به خودی خود جذاب است. ما هم‌اکنون می‌دانیم که Bethesda Game Studios مشغول توسعه‌ی Starfield است، این در حالی است که آن‌ها چندی پیش، به طور رسمی از در دست ساخت بودن The Elder Scrolls 6 پرده برداشتند. این بازی معرفی نشده می‌تواند Fallout 5 باشد یا حتی یک بازی کاملا جدید.

آخرین بازی توسعه یافته توسط این تیم، بازی Fallout 76 است که در زمان عرضه با انتقادات شدید منتقدین و طرفداران روبه‌رو شد. شما می‌توانید بررسی کامل بازی‌نما از این بازی را از اینجا مطالعه نمایید.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید