استودیو رمدی در حال توسعه ۵ بازی به شکل همزمان است

روزهای شلوغ سازندگان آلن ویک و مکس پین

استودیو رمدی همیشه به عنوان یکی از فعال‌ترین استودیو‌های صنعت شناخته شده و دو سال قبل هم یکی از بهترین آثار خود، یعنی Control را روانه‌ی بازار کردند. امروز اما متوجه شدیم که این استودیو از همیشه فعال‌تر است و در حال توسعه ۵ پروژه‌ی مختلف است.

در جدیدترین اخبار بازی و به گزارش GameIndustry، استودیو فنلاندی رمدی، مشغول کار روی ۵ پروژه‌ی مختلف است. به گفته‌ی مدیرعامل این استودیو، آقای Tero Virtala، استودیو رمدی اکنون دارای ۴ تیم مختلف است. تیم اصلی شرکت که وظیفه‌ی ساخت Control را داشته، گذشته از آماده کردن بازی برای کنسول‌های نسل ۹ و پورت‌ بازی برای پلتفرم‌های دیگر، ساخت بازی بزرگ بعدی خود را آغاز کرده. یک تیم دیگر در حال توسعه‌ی یک بازی چندنفره است که فعلا با نام Vanguard شناخته می‌شود. تیم سوم در حال توسعه‌ی دو پروژه‌ی معرفی نشده است که به واسطه‌ی قرارداد همکاری رمدی با اپیک گیمز در دست توسعه قرار گرفته‌اند. در نهایت هم، تیم چهارم مشغول کار روی بخش کمپین بازی CrossfireX است که قرار است در سال جاری میلادی منتشر شود. هنوز جزئیاتی از پروژه‌های معرفی نشده در دسترس نیست.

با توجه به موفقیت همه‌جانبه‌ی بازی Control، سال ۲۰۲۰ یکی از بهترین سال‌های تیم رمدی بود. پروژه‌های استودیو رمدی همیشه از جذابیت زیادی برای گیمرها و منتقدین برخوردار بوده و حالا باید تا انتشار اطلاعات بیشتر از این بازی‌ها، منتظر بمانیم.

همچنین می‌توانید نقد و بررسی بازی‌نما از عنوان Control را از اینجا مطالعه کنید.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید