spot_img

از Death’s Gambit: Afterlife رونمایی شد

مقدار زیادی از محتویات جدید در راه این بازی است

بازی Death’s Gambit را به یاد دارید؟ بازی مستقلی که شباهت زیادی به بازی‌های سولزلایک داشت. بازی سختی که توسط استودیو White Rabbit توسعه پیدا کرده بود. حالا قرار است تا این بازی یک بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ بزرگ دریافت کند. بسته‌ای که محتویات زیادی را با خود به بازی می‌آورد و البته که قرار نیست رایگان باشد. همراه بازی‌نما باشید.

در این گسترش‌دهنده که Afterlife نام دارد، مراحل جدید، ۶ باس‌فایت جدید، پایان‌های جدید، سلاح‌های جدید و بیش از ۱۰۰ مهارت‌های جدید وجود دارد. در این بسته قرار است بخش ساخت و ساز به بازی اضافه شود و همراه با تمام این موارد موارد داستانی جدیدی هم به بازی اضافه می‌شود. مواردی که به قدری زیاد است که به راحتی می‌تواند دلیل رایگان نبودن این بسته‌ی گسترش‌دهنده مشخص کند.

بازی Death’s Gambit: Afterlife فعلا فقط برای نینتندو سوئیچ تائید شده و هنوز مشخص نیست که آیا برای PC و PS4 هم منتشر می‌شود یا نه. تنها اطلاعاتی که از این گسترش‌دهنده در دست است، این است که در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد، پس می‌توان منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در ماه‌های آینده بود تا غیر از تاریخ دقیق انتشار، قیمت این بسته‌ی گسترش‌دهنده هم مشخص شود.

بازی Death’s Gambit هم‌اکنون برای PC و PlayStation 4 در دسترس است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید