spot_img

احتمال وجود حالت عکاسی در Resident Evil: Village

ظاهرا در بازی Resident Evil: Village امکانات بیشتری برای ثبت لحظات خاص خواهیم داشت

حالا که حدود یک ماه با عرضه‌ی هشتمین نسخه‌ی اصلی از سری Resident Evil فاصله داریم، به مرور اطلاعات بیشتری هم از این بازی دریافت می‌کنیم. شرکت کپکام به تازگی ویدئویی از اجرای بازی روی کنسول‌های نسل هشتمی و به طور خاص، کنسول PlayStation 4 Pro نمایش داده تا بازیکنان و کاربران این کنسول‌ها دید بهتری نسبت به کیفیت اجرای بازی روی این سخت‌افزارها داشته باشند.

در طی این ویدئو که از طریق رسانه‌ی IGN منتشر شد، یکی از ویژگی‌های بازی مشخص شد؛ حالت عکاسی! در تصویری که پایین‌تر می‌توانید ببینید، مشخص است که بازی دارای حالتی برای عکاسی از لحظات دلخواه بازیکن است.

منتشر شده توسط رسانه‌ی IGN

با ورود به نسل هشتم کنسول‌های خانگی، ویژگی جدیدی با عنوان Photo Mode یا حالت عکاسی به بازی‌های ویدئویی اضافه شد که به بازیکنان اجازه‌ی ثبت لحظات دلخواه را می‌داد. این ویژگی به سرعت به محبوبیت زیادی رسید و حالا وجود آن در جدیدترین بازی شرکت ژاپنی کپکام هم، کم و بیش تائید شده است.

هشتیمن نسخه از خط اصلی داستان Resident Evil با نام کامل Resident Evil: Village در تاریخ ۷ می سال جاری میلادی (۱۷ اردیبهشت) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم، سرویس Stadia و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید