احتمالاً BioShock بعدی جهان‌باز خواهد بود!

شایعات پیرامون چهارمین بازی از مجموعه‌ی bioshock همچنان ادامه دارد

سری بازی‌های بایوشاک همیشه از جمله عناوینی بوده‌اند که با انتشار هر نسخه از آن، توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرده‌اند. مجموعه‌ای که تاکنون سه نسخه از آن منتشر شده‌است. اکنون بیش از ۹ سال از انتشار آخرین بازی این سری، یعنی BioShock: Infinite می‌گذرد و از همان زمان انتشار، طرفداران به دنبال اطلاعاتی از بازی چهارم مجموعه بودند. عنوانی که حالا می‌دانیم در دست توسعه است، ولی هنوز به شکل رسمی، وجود آن توسط 2K تایید نشده است. حالا این احتمال وجود دارد که بازی بعدی مجموعه، جهان‌باز باشد! همراه بازی‌نما باشید.

در حال حاضر، بازی در شرایطی قرار دارد که به سختی می‌توان در مورد آن چیزی گفت و تنها می‌توان با توجه به اطلاعاتی مثل لیست فرصت‌های شغلی 2K، حدس‌هایی زد. از همین رو و با توجه به لیست جدیدی که از فرصت‌های شغلی استودیو سازنده بازی منتشر شده، مشخص می‌شود که آن‌ها به دنبال فردی هستند که بتواند داستانی تاثیرگذار و شخصیت‌محور را در فضایی جهان‌باز روایت کند. وجود یک فرصت شغلی با این ویژگی در تیم توسعه‌ی بازی بعدی بایوشاک، می‌تواند دیدگاه و رویکرد کلان سازنده را تا حد خیلی خوبی مشخص کند. این نکته در حالی است که در گذشته هم شایعاتی در مورد تبدیل شدن بازی چهارم به یک بازی سندباکس شنیده می‌شد.

چهارمین بازی از سری BioShock هنوز به طور رسمی معرفی نشده و تمام مطالب بالا، حدس و گمان‌هایی است که از گوشه و کنار پروژه به گوش می‌رسد و تا زمان تائید رسمی سازنده یا ناشر، نمی‌توان نظری قطعی را اعلام کرد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید