سازندگان Heavy Rain به دنبال ساخت بازی‌ای بر اساس مجموعه Star Wars

گویا استودیو Quantic Dream در حال توسعه بازی‌ای بر اساس این فرنچایز محبوب است.

ما می دانیم که دیزنی آماده توسعه بازی‌های ویدئویی بیشتری در کنار شرکای خود است؛ اما اگر کسی به ما بگوید که Quantic Dream بازی‌ جدیدی با محوریت Star Wars می‌سازد، احتمالاً به اطلاعات او شک خواهیم کرد.

نه اینکه Quantic Dream قادر به ساخت عناوین عالی نیست، برعکس، استودیو ثابت کرده است که می‌تواند تجربه‌های به یاد ماندنی را با بازی‌های همچون Heavy Rain ،Detroit Become Human و Beyond Two Souls ارائه دهد. تنها مساله‌ای که وجود دارد است که نمی‌توان متوجه شد چگونه فرنچایز Star Wars می‌تواند در دل بازی‌های سبک Quantic Dream قرار بگیرد.

به هر حال، به نظر می‌رسد Quantic Dream یک بازی جدید در جهان Star Wars خواهد ساخت. اولین شایعه را در این باره تام هندرسون، لیکر مشهور، در توییتر خود به اشتراک گذاشته است. هندرسون اسکرین‌شاتی از بازی Detroit Become Human را با دو شمشیر لیزری به اشتراک گذاشت که نوعی ارتباط بین این استودیو و این فرنچایز مشهور را در ذهن تداعی می‌کنند.

Star Wars

او در سرور خصوصی Discord خود افزود که کسانی که به دنبال اطلاعات بیشتر هستند باید لایک‌های حساب کاربری توییتر او را بررسی کنند. او پاسخ افرادی که از Quantic Dream به عنوان توسعه‌دهنده بازی  معرفی نشده جدیدی از Star Wars یاد کرده بودند، استقبال کرده بود.

هندرسون برای فرنچایزهای Call of Duty و Battlefield اطلاعات قابل اعتمادی ارائه کرده است. اخیراً نیز اطلاعات او از بازی GTA VI توسط جیسون شرایر از بلومبرگ تأیید شده است. بنابراین به راحتی می‌توان گفت که منابع وی معتبر هستند و این اطلاعات که Quantic Dream و Star Wars را به هم متصل می‌کند، می‌تواند معبر باشد.

با این حال، مانند هر شایعه‌ای به این اخبار نیز باید با تردید نگاه کرد و ماند تا جزئیات احتمالی از سوی مجاری رسمی منتشر شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic معرفی شد

Star Wars: Knights of the Old Republic-Remake انحصاری زمانی PS5 است

منبعAltchar

حتما بخوانید