spot_img

در FIFA 22 دیگر مجبور نیستید شادی پس از گل تیم حریف را تحمل کنید

آیا تا به حال پیش آمده وقتی در بازی FIFA 22 گلی دریافت می‌کنید و مجبور می‌شوید شادی پس از گل حریف خود را ببینید، عصبانی شوید؟ البته شما حق دارید. و خبر خوب برای شما اینکه FIFA 22 قرار است در این بخش تغییری ایجاد کند. از این به بعد می‌توانید به جای چهره‌های شاد حریفان‌، نگاه غم‌انگیزی را که در چهره اعضای تیم خودتان دیده می‌شود، تماشا کنید.

در قسمت اخیر برنامه deep dive در مورد تغییرات ایجاد شده در Ultimate Team در بازی EA Sport ،FIFA 22 تأیید کرد که FIFA 22 تنظیمات جدیدی تحت عنوان Celebration Camera Focus معرفی می‌کند. این تنظیمات به شما این امکان را می‌دهد که به جای تماشای شادی پس از گل حریف، روی واکنش تیم خود در هنگام دریافت گل تمرکز کنید.

EA Sports می‌نویسد: «دریافت گل همیشه دلخراش است. به ویژه در یک بازی نزدیک و پایاپای. در حالی که شادی پس از گل بخش مهمی از فوتبال در جهان واقعی است، اما می‌دانیم که تماشای آن می‌تواند برای برخی از پلیرها یک تجربه ناامید کننده باشد.»

به طور پیش‌فرض، دوربین همیشه بر شادی پس از گل تمرکز می‌کند؛ اما می‌توانید تنظیمات را تغییر دهید تا عکس‌العمل تیم خود را ببینید. این ویژگی نه تنها در مود FUT، بلکه در همه حالت‌های بازی FIFA 22 در دسترس خواهد بود.

البته نسخه جدید سری FIFA فراتر از این تغییرات اساسی‌ای دارد که EA Sports به طور مرتب در چند مدت اخیر به آن‌ها پرداخته است. علاوه بر تغییرات فوق، FIFA 22 همچنین گیم‌پلی بازی در زمین را به طور قابل توجهی تغییر می‌دهد، تغییراتی در بخش کریر مود ایجاد کرده و حتی در برخی از عناصر مهم حالت Player Career تجدید نظر انجام داده است.

FIFA 22 در 1 اکتبر برای پلتفرم‌های PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One ،PC و Stadia عرضه می‌شود. نینتندو سوییچ بار دیگر نسخه Legacy Edition این بازی را دریافت خواهد کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ماشین خسته‌ی پولساز | بررسی بازی FIFA 21

منبعGamingbolt

حتما بخوانید